General Mobile Discovery Kılıf | Kılıfland.com
Hoşgeldin ziyaretçi giriş yapın ya da kayıt olun.

General Mobile Discovery Kılıf

General Mobile Discovery Kılıf, Kapak ve Aksesuarlarına göz atmadan GM'nin Türkiye'dede çok popüler olan Discovery cihazına yakından göz atalım.Quadcore 1200 Mhz işlemci , 1GB Ram ve Otofokus, algılama, Coğrafi etiketleme, High Dynamic Range modu (HDR), Smile, Yüz algılama gibi özelliklere sahip 8 mp kamerası ile orta segment kullanıcılara hitap eden General Mobile'in amiral gemilerinden birisidir.. Çıkış tarihinden günüme kadar bu kadar popüler olacağı düşünülmeyen telefon samsung'un bir çok telefonundan fazla satmayı başarmıştır.Türkiye'de kendinden bolca söz ettiren Discovery için üretilmiş en güzel ve en farklı telefon kılıfları'nı sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz.
 

En Mükemmel General Mobile Discovery Kılıf , Kapak ve Aksesuarlar

Türkiye kullanıcılar tarafından bir hayli ilgi gören "Discovery" için binlerce kılıf üretilmiştir.Telefonun piyasada fazla ilgii görmeyeceği düşünülmüş olmalı ki discovery için sadece cüzdan kılıf piyasaya sürülmüştü. Fakat beklenenin aksine General mobile discovery'e olan ilgi beklentilerin çok üzerindeydi. Bu sebeple sınırlı sayıda üretilen General Mobile Discovery Kılıf ve aksesuarları üretimi bir kaç haftada yaklaşık 10 katına kadar arttırıldı. Tabi üretimin artmasıı ile birlikte üretilen kılıfların çeşitliliğide arttırıldı.Sitemiz üzerinde bulabileceğiniz bazı Discovery kılıf , kapak ve aksesuarları ise şöyle,

  • GM Discovery için özel olarak üretilen Flip Cover Kılıflar,
  • Cüzdan Kılıflar
  • Desenli Kapaklar ve Desenli Cüzdanlar
  • Sert ve Silikon Kılıflar
  • Özel olarak üretilen Metal Arka Kapaklar gibi daha yüzlerce ürün General Mobile Discovery için özel olarak üretilmiştir.

En Farklı , En Moda General Mobile Discovery Kılıf

Telefonunuzu korumak ve süslemek gümüzde en önemli olan trendlerden birisidir. Biliyoruz ki Telefonların yüzleri aynı fakat kılıflar sürekli değişken olduğundan , Telefon kılıfları telefonlar üzerindeki sıradanlığı ve benzerliği değiştirmemize yardımcı oluyor.Sitemiz üzerindeki General Mobile Discovery Kılıf ve Kapakları telefonunuza ayrı bir hava verecek ve diğer GM discovery telefonlardan sizi ayrı kılacaktır. Farklı ve tarz sahibi kişiler için özel olarak üretilmiş silikon kılıflar, flip cover ve desenli kapaklar günlük kıyafetiniz ile mükemmel uyum gösterecektir.Discovery Kılıf ve Aksesuar seçiminde dilerseniz uzman kadromuzdan yardım alabilir ürünlerinizi kapıda ödeme yada kredi kartı ile keyfile satın alabilirsiniz. Unutmayın ki Telefonunuz için yapabileceğiniz en iyi şey telefonunuza en uygun telefon kılıfını kullanmaktır.Telefon kılıfı kullanılmadan kullanılan cep telefonlarında düşme ve çarpmalarda yüksek maliyetler doğabiliyor.

ListeTablo
Göster:
Sırala: