Apple Ekran Koruyucu Filmler

İhtiyacınıza Göre Şık Tasarımlı Apple Ekran Koruyucular

Büyük ekran telefonların ortaya çıkmasıyla koruması daha zor hale gelen telefon, tablet gibi dokunmatik ekranlı cihazlar için ekran koruyucu kullanımı oldukça önemlidir. Çok yüksekten düşmese bile genellikle hassas özelliğe sahip olması sebebiyle bu cihazların ekranı çatlayabilir veya kırılabilir. Küçük darbeler sonucu bile ekran üzerinde çizikler meydana gelebilir. Telefon ekranlarını bu tarz düşme ve darbe alma gibi etkenlerden korumak adına ekran koruyucular kullanılmalıdır. Telefonunuzun hassas ekranına zarar gelmemesi için darbelerden alacağı hasarı önlemek veya en aza indirmek için çeşitli ekran koruyucuları bulmak artık çok kolay. Bu ürünleri kullanmak telefonu yalnızca darbeden değil, su ve tozdan korumak adına da uygun bir yol. Her telefon modeline göre farklı özelliklere sahip birçok ekran koruyucular mevcut.

Apple Uyumlu Ürünlerimiz

 

Telefon, tablet gibi Apple marka ürünleriniz için her modele uygun çeşitli ekran koruyucularımızı web sitemizde bulabilirsiniz.  Çeşitli, kaliteli ürünlerimizi cihazlarınızı destelemek için güvenle kullanabilirsiniz.

Farklı Özelliklere Sahip Apple Ekran Koruyucu Çeşitleri

Apple ürünlerine uygun üretilmiş, her ihtiyaca göre farklı özelliklere sahip birkaç çeşit ekran koruyucu bulunmaktadır. Özelliklerine göre tercih edileceğinden arzu edilen özellik ne ise ona göre ekran koruyucu film seçilmelidir. Kırılmaz ekran filmi, ilk çıkan plastik koruyuculara göre çok daha sağlamdır ve birçok çeşidi mevcuttur.

Temperli cam, güvenli cam olarak da bilinir ve üretildiği cam malzemesinden dolayı ağır darbelere karşı sağlamdır. Kıvrımlı ekran patentini alan Apple’ın, kıvrımlı iPhone veya iPad ürünleri için üretilmiş olan koruyucular da tercih edilebilir. Bu gibi ürünler için ekran koruyucu ve full body ekran filmi kullanılabilir ve ekranı yuvarlatılmış köşelere sahip bu cihazların yan kısımlarından alabileceği hasar önlenir.

Yine sağlamlığıyla ön plana çıkan k ve 5d ekran koruyucu Apple ürünlerinin eğim derecesine göre seçilir. Buradaki 3 ve 5 sayıları ekran eğim derecesini ve sertliğini belirtmek için kullanılmıştır. Bu ekran koruyucular önyüzü kaplayan kalın bir camdır. İhtiyacınıza göre yukarıda belirttiğimiz özelliklerde hangi Apple ekran koruyucu çeşidini arıyorsanız web sitemizde bulabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR