iPhone Se Kılıf

Dünyanın en seçkin teknoloji markalarından biri olan Apple, akıllı telefonları iPhone modellerine bir yenisini daha ekledi. Üstün özellikle ve uygun fiyat performansıyla orta segment bir telefon olan iPhone Se 2020 piyasada markanın ulaşılabilir telefonlarından birisi olmayı hedefliyor. Sade kullanımı ve şık tasarımıyla öne çıkan iPhone Se, 64, 128 ve 256 GB hafıza seçeneklerine sahip. 4.7 inç ekran, 3 GB bellek ve 65.36 ekran/gövde oranı bulunuyor. Suya toza dayanıklı olması yanında hem ön hem de arka kamerası Apple’ın yeni nesil kamera özelliklerini barındırıyor. Her ne kadar sağlamlığı ile de dikkat çekmesine karşın kullanıcılarının iPhone Se kılıfları ile koruma altına alması gerekiyor.

Kılıfland olarak iPhone Se 2020 telefon kılıfları ile karşınızda yer alıyoruz. Online satış hizmetlerimiz ile büyük bir hevesle sahip olduğunuz telefonunuzu her türlü çiziklere, darbelere, düşüp zarar görmelere karşı korumaya alıyoruz. Onlarca farklı iPhone Se kılıf modeliyle telefonlarınızı olabildiğince kişiselleştirmenize olanak tanıyoruz.

iPhone Se Tam Korumalı Kılıf

Sayfamızda seçebileceğiniz kılıflar son derece geniş modele sahip. Bu yüzden kullanım alışkanlıklarınıza ve telefonunuzu hangi seviyede korumak istediğinize göre en uygun iPhone Se tam koruma kılıf çeşitlerini değerlendirebilirsiniz. Bazı modellerimizi şöyle sıralayabiliriz:

 • 360 derece kılıf,
 • Bumper kılıf,
 • Cüzdan kılıf,
 • Deri görünümlü kılıf,
 • Desenli kılıf,
 • Kamera korumalı kılıf,
 • Kenar korumalı kılıf,
 • Metal kılıf,
 • Mıknatıslı kılıf,
 • Silikon kılıf,
 • Simli kılıf,
 • Sert kapak kılıf,
 • Standlı kılıf,
 • Yüzüklü kılıf vb.

iPhone Se tam koruma kılıf tiplerinin her birisini materyali, tasarımı, ölçüleri farklı olabilmektedir. Zengin alternatifimiz herkese uygun bir iPhone Se kapak çeşidinin olmasına imkân vermektedir.

iPhone 360 Derece Kılıf

Son dönemin en gözde kılıf modellerinden birisi 360 derece kılıflar. Bizler sizin için birbirinden şık iPhone Se 360 derece kılıf modellerini tercihe sunuyoruz. Telefonunuzu her yönüyle kaplayan iPhone 360 derece kılıf modellerimiz sayesinde gerek köşelerini gerekse arka yüzeyini tamamen koruma altına alırsınız. Herhangi bir düşme anında ya da kullanırken telefonunuzun zarar görmesini önleyebilirsiniz.

iPhone Se kılıf modellerimiz tasarım alarak özel hazırlanmışlardır. Bu sayede telefonlarınızla %100 uyumlu olur. Kullanırken en ufak bir zafiyet oluşmasına fırsat vermez. Güç tuşu, ses tuşları, şarj soketi girişi, kulaklık girişi, mikrofon, kamera, flaş ve diğer bütün detaylar en ideal oranda boş bırakılmışlardır. Bu sayede aksesuarlarınızın hiç birisini kullanmak için kılıfınızı çıkarmak zorunda kalmazsınız. Bütün detayları en iyi şekilde kullanmaya devam eder, aynı zamanda telefonlarınızı korumaya almış olursunuz.

iPhone Se 2020, tasarım olarak son derece şık bir telefon. Özellikle köşe kıvrımları bir taraftan klasik iPhone geleneğini sergiliyor diğer taraftan da son derece modern bir görünüm kazandırıyor. Fakat kılıf söz konusu olduğunda kullanıcılar bu konuda çoğu zaman dezavantajlarla karşılaşıyorlar. Tasarımı dikkatli yapılmayan kılıflar köşelerden telefonunuzu tam sarmadığı için boşluklar oluşturuyor. Kimi zaman da küçük geliyor. Ses tuşları ve güç tuşunun kullanımına sorun oluşturuyor. Oysa sayfamızda bulunan iPhone Se kılıflarımızın hiç birisinde bu tarz bir sorun yaşamayacağınızdan emin olabilirsiniz. Çünkü hepsi özel tasarlanmış, dikkatli ve zevk sahibi tasarımcıların ellerinden çıkarak yeni nesil tesislerde üretilmişlerdir. Testleri de başarıyla geçerek satışa açıldıkları için telefonlarınızla tam uyumlu olmaktadırlar.

iPhone Se 2020 Koruma Kılıfları

iPhone Se 2020 koruma kılıfları modellerimiz renk ve desen olarak da çok geniş bir alternatife sahip. Çünkü iPhone Se kullanıcıları ile telefonları arasında kısa sürede adeta duygusal bir bağ oluşuyor. Özellikleri ve günlük hayat ihtiyaçları da göz önünde bulundurulduğunda telefonlarımız her zaman yanı başımızda oluyor. Bir vazgeçilmezimiz olarak bize eşlik ediyorlar.

Elbette bunda iPhone Se telefonlarımızın özeliklerinin de etkisi var. En güzel anları ölümsüzleştirmek için harika kamerası; en güzel müzikleri canlı performans hasında dinleyebileceğiniz hoparlörü; internette hemen her şeyi yapabileceğiniz hızlı işletim sistemi gibi detaylar, iPhone Se telefonunuzu vazgeçilmez kılıyor. Bizler de onlarca renk ve desende kılıf modelleri ile telefonlarınızı çok daha kişiselleştirmenize yardımcı oluyoruz.

Renk olarak ister sade ister karma renkler arasında seçim yapabilirsiniz. Ya da telefonunuzun orijinal rengini korumak, arkadaki Apple simgesini yansıtmak aynı zamanda da korumaya almak için şeffaf kılıf çeşitlerini de seçebilirsiniz. Dolayısıyla bütün aradıklarınızı bulabileceğiniz bir sayfadasınız.

iPhone Se Kişiye Özel Telefon Kılıfları

Bazı kullanıcılar kılıflarıyla birlikte telefonlarının çok daha kişisel hale gelmesini isteyebilir. Bunun için de sizler için iPhone Se kişiye özel telefon kılıfları çeşitlerimizi tercihe açıyoruz. Bunları tamamen zevkinize göre kullanabilirsiniz. Sadece size özel kılıflara sahip olabilirsiniz. Tarzınızı, zevkinizi, isminizi, takımınızı ya da diğer her türlü isteğinizi kılıflarınıza yansıtabilir, telefonlarınızı bunlarla buluşturarak uzun yıllar severek kullanacağınız aksesuarın sahibi olabilirsiniz.

iPhone Se Kırılmaz Ekran Koruyucu

Akıllı telefon kullanıcılarının bir diğer olmazsa olmazları ekran koruyuculardır. Hatta kılıflardan daha önemlidirler. Çünkü akıllı telefonların ekranları oldukça hassastır ve normal kullanırken dahi parmaklarınızla, tırnaklarınızla çizilebilir. Ekranda oluşacak en ufak bir çizik görüntüyü etkileyebileceği gibi dokunmatik yüzeyin çalışmasını da engelleyebilir. Üstelik ekran hasarları daima garanti kapsamı dışında olup telefonlarda en masraflı tamirlerden birisidir.

Bizler bütün bunların farklında olarak iPhone Se tam kaplayan ekran filmi çeşitlerini beğeninize sunuyoruz.

Ekran koruyucuları hem ekranınızı korumalı hem de dokunma hissinde kayıp yaşatmamalıdır. Aksi taktirde telefonunuzu rahat kullanamayabilirsiniz. Sayfamızdaki iPhone Se kırılmaz ekran koruyucu çeşitleri tamamen özel malzemelerden üretilmiş oluş en zorlu darbelere karşı koruma sağlarken aynı zamanda dokunmatik yüzeyde kayıp olmamasını, telefonunuzu başarıyla kullanmaya devam edebilmenizi sağlar.