Apple Kılıf ve Aksesuar Modelleri

Apple Telefonların Ömrünü Uzatacak Aksesuarlar

Akıllı telefon kullanan kişilerin genel olarak telefonları kullanım sıklıklarına bakıldığında genellikle 2 ile 4 sene arasında kişilerin telefonlarını değiştirme eğilimi gösterdiği görülüyor. Ancak bu süre günlük hayatımızın her noktasına girmiş olan akıllı telefonlar için oldukça uzun bir süre olarak dikkat çekiyor. İşte bu nedenle telefonların hasar görmesi ve ömrünün kısalması da söz konusu oluyor. Bu noktada bizler sektörde sahip olduğumuz deneyimler sayesinde kılıf ürünlerini sizlere sunuyoruz. Telefonların ömrünü uzatan 360 derece kılıf gibi farklı türleri de bulunuyor. Aynı zamanda telefon suya karşı dayanıklı olması için su geçirmez kılıflar da sizlere firmamızda sunuluyor. Bu kılıfların ekran koruyucu filmler ile desteklenmesiyle telefonların kullanım ömrünü uzatmanızı da sağlıyoruz.

Apple Telefonların Ekranı Nasıl Korunur?

Yıllardır akıllı telefon ürünlerine özel aksesuarların satışını yapan bir firma olarak en çok tercih edilen markalardan olan Apple için ekran korumada nano ekran filmleri ile koruma sağlayacak araçları sizlere sunuyoruz. 5d temperli camlar olarak bilinen malzemelerle geliştirilmiş olan bu ürünlerimiz sayesinde ekranlarınızın kırılmadan, çatlamadan uzun süre kullanılmasını da mümkün hale getiriyoruz. Telefonların şarj ihtiyacını gideren power bank ya da çeşitli şarj aletleri gibi araçlarla tamamen uyumlu şekilde çalışan bu koruyucularla kullanım kolaylığı elde etmenizi de sağlıyoruz. Ürünlerimiz çeşitli oyun aksesuarları ile de uyumlu şekilde çalışmak üzere sizlere sunuluyor.

Apple Telefonlara Özel Hayatı Kolaylaştıran Aksesuarlar

 

Telefon deneyimlerini daha iyi noktaya taşıyan kulakiçi kulaklıklar sayesinde Apple telefonları çok daha hayatı kolaylaştıran şekliyle kullanmanıza imkan tanıyoruz. Kişisel tercihlere bağlı olarak kulaküstü kulaklıklar talep eden sizler için de hizmet veriyoruz. Çok daha pratik bir kullanım sağlayan bluetooth kulaklıklar ile yürürken, koşarken, araç içinde telefon kullanmanızı işlevsel hale getiriyoruz. Aynı şekilde araç içi kullanımlarda araç tutucular ile birlikte telefonları güvenli şekilde görüş alanınıza da girebilecek noktalarda tutmanızı sağlıyoruz. Farklı yerlere montajı yapılabilen araç içi tutucular tamamen sizin tercihlerinize göre araç içindeki yerini alabiliyor. Bu ürünlerde de telefonların şarj aletleri ile şarj edileceği durumlarda rahatlıkla bu işlemin uygulanmasını sağlayabiliyoruz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR