ASUS EKRAN KORUYUCU

LBirbirinden Farklı Çeşitleriyle Asus Ekran Koruyucular


Teknolojiyle birlikte büyüyen telefon ekranlarının korunma ihtiyacı daha da artıyor. Sürekli elimizde olan telefonlarımızı elimizden düşürme riskimiz haliyle büyük. Bu nedenle kullandığımız akıllı telefonların camları, düşme veya darbe gibi durumlarda kırılma, çatlama gibi can sıkıcı sonuçlar gösterebiliyor. Yüksek fiyatlara aldığımız telefonların ekranları kırıldığında tamiri bazen maliyetli olabiliyor. Bu gibi durumlardan kaçınmak için ekran koruyucu film kullanımı çok büyük önem taşır. Ekran koruyucular, darbe alması durumunda telefonun alabileceği hasarı önler ya da en aza indirir. Yalnızca darbe gibi durumlarda değil telefonu su ve tozdan korumak için de ekran koruyucular iyi bir seçenek. Artık her telefon modeli için uygun ekran koruyucu bulmak çok kolay.

Asus Marka Cihazlara Uygun Ürünlerimiz

Web sitemizde Asus telefonunuzun modeline uygun, farklı çeşitlerdeki kaliteli ürünlerimizi hizmetinize sunuyoruz. Asus’a ait cihazlarınız için dilediğiniz çeşitte, güvenle kullanabileceğiniz dayanıklı ekran koruyucuları bulabilirsiniz.

Asus Ekran Koruyucu Çeşitleri ve Özellikleri

Gün geçtikçe çıkan yeni model telefonların beraberinde farklı ihtiyaçlara hizmet eden ekran koruyucu film çeşitleri ortaya çıktı. Asus ekran koruyucu modelleri ihtiyaca göre sınıflandırılabilir.

Plastik cam ile karşılaştırıldığında çok daha dayanıklı olan kırılmaz ekran filmi en sık tercih edilen ekran koruyuculardandır. Temperli cam bir diğer adıyla güvenli cam, gelebilecek sert darbelere karşı oldukça sağlamdır.

 Asus’un kıvrımlı ekrana sahip modelleri için tam kaplayan ekran koruyucu ve full body ekran filmi en doğru tercihtir. Telefonun önü, arkası ve yan kısımlarını kapsayan koruyucu telefonunuzun yanlarından ve köşelerinden alacağı hasarı önler. Likit cam malzemeden üretilen nano ekran koruyucu ise yüksek dayanıklılığı sebebiyle son zamanlarda rağbet görmektedir. Bu da aynı şekilde kıvrımlı ekrana sahip modellere uygundur.

Kıvrımlı telefonlarda dokunmatiğin en iyi şekilde çalışması için buna uygun ekran koruyucular üretilmiştir. Asus telefonlarının eğim derecesine göre 3d ekran koruyucu veya 5d ekran koruyucu tercih edilir. Bu sayıların verilme sebebi ekran derecesini ve koruma sertliğini belirtir. Kalın camlıdır ve önyüzün tamamını kaplar. Asus marka cihazlarınız için tüm bu saydığımız çeşitte ve özellikteki ekran koruyucuları web sitemizde bulabilirsiniz.

ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR