Çoğu kişinin iş hesaplarından günlük temel ihtiyaçlarına kadar hayatının önemli bir parçası haline gelen akıllı telefonlar, darbe ve dış etkenlere karşı yeterli dayanıklılığı gösteremediği için de tehlike altındadır. Aynı zamanda sürekli yenilenen modeller görünüş itibariyle de zamanla daha fazla çeşitliliğe kucak açmaktadır. Hal böyleyken gerek görüntü estetiği gerekse farklı taleplere cevap vermesi için birçok türden aksesuara ihtiyaç duyulmaktadır.

İstediğiniz Kılıfı Bulamıyor Musunuz?

Normal hayatta da değer verdiğimiz, önemsediğimiz şeyleri koruma altına alma ihtiyacı hissederiz. Bu bağlamda hayatınızın neredeyse merkezi konumunda olan telefonunuz için öncelikli ihtiyacınız tabi ki kılıf olacaktır. Sadece koruma için değil aynı zamanda estetik görüntüyü arttırmak adına da telefon kılıfları son derece önemli bir yere sahiptir. Deri, silikon, plastik ve daha pek çok tarzda ve seçenekte asus/ marka telefonunuza uyumlu istediğiniz her ürünü bulabileceğiniz çeşitlilikte sizlere hizmet sunmaktayız. Ayrıca sitemizde bulunan 360 derece kılıf seçeneği ile de telefonunuzu tam koruma altına almayı sağlayabilirsiniz. Son günlerde oldukça revaçta olan su geçirmez kılıflar, telefonunuzu suyun sebep olabileceği zararlardan korurken adeta kurtarıcınız olmaktadır.

Ne Tür Aksesuarlar İşinize Yarayabilir?

·         asus/ koruyucu filmler, görüntüyü kusursuz bir şekilde size aktaran ekranınızın vazgeçilmez bir parçası olmaktadır. Ekran koruyucu filmler ile telefonunuzu dış etmenlere karşı güvenli hale getirebilir, nano ekran filmleri ve 5d temperli camlar ile üstün bir koruma sağlayabilirsiniz.

·         Şarjınız bitmek üzere! Korkmayın her ne yapıyorsanız ara vermeden devam edebilirsiniz. asus/ power bank imdadınıza yetişti diyebiliriz. Aynı zamanda asus/ şarj aletleri minimum boyutu ve hızlı şarj özellikleri ile yanınızdan eksik etmek istemeyeceğiniz ürünler arasında yer almaktadır.

·         Telefonunuzda severek oynadığınız oyunları oyun Kılıfları ile oynamaya başlayarak aldığınız keyfi ikiye katlayabilirsiniz. Oyun oynarken, video veya haber izlerken asus/ kulakiçi kulaklıklar yardımıyla harika bir ses kalitesine sahip olabilirsiniz. Bunun yanı sıra kulaküstü kulaklıklar ve bluetooth kulaklıklar da bu kategoride sizlerin hizmetine sunulmaktadır.

·         Araba kullanırken yol güvenliğinin yanı sıra telefon güvenliğini de düşünüyorsanız asus/ araç içi tutucular tam size göre diyebiliriz. Araç tutucular telefonunuzun güvenliğini sağlamada en önemli yardımcılarınız olacaktır.


cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR