Samsung Galaxy A3 2017 Kılıfları

Asus Zenfone Live Zb501KL Kılıflarına Neden İhtiyaç Duyulur?

Akıllı telefonlar; müzik dinlemek, fotoğraf çekmek oyun oynamak ve sosyal medya hesaplarının yönetimi gibi sağladığı imkânlarla elden düşmez bir duruma gelmiştir. Bu durumun doğal bir sonucu olarak telefonlarımızın maruz kaldığı darbe, düşme gibi istenmeyen durumlar, gün içinde sıkça karşılaştığımız sorunlar olmuştur. Bu sitede yer alan ürünlerimiz ile Asus Zenfone Live Zb501KL model telefonunuz için bu sorunları ortadan kaldırmak aynı zamanda şıklığı yakalamak mümkün.

Standart Bir Kılıftan Beklentiler

Asus Zenfone Live Zb501KL kılıfları hangi beklentileri karşılamalı? Bu sorunun hemen hemen herkesin aklına gelen ilk cevabı darbelerden koruyucu özelliklerinin olmasıdır. Bunun yanı sıra günlük kullanım için şık tasarımlar içermesi, vücut anatomisine uygun ergonomik bir yapıya sahip olması, ekonomik olması ve telefonun tüm fonksiyonlarının yerine getirilmesine olanak sağlaması gibi beklentiler sayılabilir. Ayrıca kılıfın yapıldığı malzemenin sağlığa zararlı bir bileşen içermemesi de temel beklentiler arasındadır.

Beklentilerinizi Yükseltin

Birbirinden tarz Asus Zenfone Live Zb501KL kılıf modellerimiz ile standart bir kılıftan beklediğiniz özelliklere ek olarak zevkinize hitap edecek geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz.

Kılıf modellerimiz;

  • ·         Telefonunuzun tüm fiziksel özellikleri düşünülerek tasarlanan kılıflar oldukları için yapı itibariyle telefonunuzla tam bir uyum gösterir.

  • ·         Üretiminde hafif ve dayanıklı malzemeler kullanıldığı için fazladan bir ağırlık oluşturmaz.

  • ·         Ergonomik tasarımıyla el bileğini yormadan ve kolaylıkla yan tuşları kullanmanıza olanak sağlar.

  • ·         Hem ergonomik özellikleri hem de yapıldığı malzeme sayesinde kavrama kolaylığı sağlar ve elinizden kayıp düşme riskini en aza indirir. Sağladığı kavrayış kolaylığı sayesinde daha rahat öz çekimler yapabilmenizi sağlar.

  • ·         Her zevke hitap edebilecek tasarımlarla telefonunuzu korumanın yanında şıklığından ödün verdirmez.

  • ·         Ürünlerimizde kullanılan malzemeler zararlı kimyasallar ve sağlığınızı tehlikeye atacak bileşenler içermez.

  • ·         Sağladığı mekanik destek ile düşme, çarpma, ezilme vb. gibi durumlarda hem telefonun ekranını hem de kasasını koruyacak şekilde tasarlanmıştır.

·         Ürünlerimiz Asus Zenfone Live Zb501KL kasasının sağladığı tek elle kullanım kolaylığı özelliğini korur ve sağladığı mükemmel uyumla telefonunuzun tüm fonksiyonlarını kolaylıkla yerine getirebilmenize olanak verir.