360 Derece Telefon Kılıfları

360 Derece Telefon Kılıfları
 
 360 derece telefon kılıfları telefonları en iyi şekilde koruyor ve bu sayede telefonlarımızı darbe çizilmeye karşıda önlem almış oluyoruz.360 Derece telefon kılıfları 2019 yılı için en çok tercih edilen kılıflardan bir tanesidir. 360 derece kılıflar genel özellik itibariyle 3 parçadan oluşmaktadır. Bu Parçalardan Arka ve yan kısmı tek parça diğer 2 parçası da alt ve üst parçadır. 

 

Bu kılıf telefonunuzun tüm taraflarını kapattığı için cihazınıza köşeden yada arkadan darbe alsa dahi en şekilde koruyacaktır. Kılıfın tek dezavantajı ön kısmında herhangi bir koruyucu olmamasıdır. Bu sorunu da şu şekilde çözebiliriz.  360 Derece Kılıf için en uyun ekran filmi nano ekran koruyuculardır. Nano ekran koruyucular temperli camlara göre daha esnek ve ince olduğundan dolayı kılıf ile birlikte tam uyum sağlayacaktır. 360 Derece kılıf ile birlikte malesef tam kaplayan camlar kullanılamıyor. Eğer tam kaplayan cam ile kılıfı takmaya zorlarsanız ya ekran ekran koruyucu cama yada kılıfa zarar verebilirsiniz.

Kılıfın kullanımı da oldukça basit.  İlk başta ekran koruyucu kullanacaksak  telefonumuza ekran koruyucu filmi uyguladıktan sonra kılıfın önce arka kısmını daha sonra alt ve üst kısmını takıyoruz. Kılıfın 5 adet renk seçeneği bulunmaktadır. Siyah,Kırmızı,Altın (Gold), Bakır(Rose Gold) ve Siyah Kırmızı.

 

360 Derece Telefon Kılıfları Modelleri

 

 

 

 

 

Etiketler: 360 Derece Koruma
Mayıs 08, 2019
Listeye dön