Ravello Tam Korumalı Mıknatıslı Kılıf

Ravello Tam Korumalı Mıknatıslı Kılıf

Son dönemin en popüler telefon kılıflarından biri olan yüzüklü stand olabilen silikon kılıf ravel kılıf çok kullanışlı olmasının yanında aynı zamanda üstün koruma özellikleri ile dikkat çekmekte. Kılıf tamamen yumuşak tpu silikondan üretilmekte olup her göz zevkine hitap edecek renk skalasına sahip bir kılıf. Kılıfın arkasında bulunan yüzük sayesinde telefonununuzu bir mobil tv'ye çevirme özelliğine sahip. Bunun yanı sıra yine aynı yüzüğün metalden yapılması sayesinde mıknatıslı araç tutucularda kılıfı çıkartmadan veya başka bir aparata gerek kalmadan bu araç tutucularla bire bir uyum göstermesi de son derece kullanışlı bir özellik.

Telefon görüşmeleri yaparken veya arkadaşlarınızla mesajlaşırken parmağınızı yüzük kısmına geçirdiğinizde telefonunuzun elinizden kayıp düşme ihtimali tamamen ortadan kalkıyor. Kılıf yaklaşık 4 mm kalınlığında ve çok kalın olmamasına rağmen cihazınızı tamamen kavrıyor ve her türlü darbelere karşı telefonunuza üstün bir koruma sağlarken, şık görüntüsüyle ve yumuşak mat silikon dokusu ile de dikkatleri üzerine topluyor. Yumuşak yapısı sayesinde uzun ömürlü olan bu kılıf sert malzemeden yapılan diğer ürünlerde yaşanan kırılma ve deforme olma sorunlarını size yaşatmayacak.

Mükemmel kalıp kesimi sayesinde telefona tam uyum sağlayan bu kullanışlı kılıfın hem görsel hem de fonkisyonel yönleri diğer kılıflara göre çok daha ileri seviyede diyebiliriz. Hem stand olma özellikli hem de mıknatıslı araç tutucunuza uyum gösterecek bir kılıf arıyorsanız ravel kılıf bütün ihtiyaçlarınızı tek seferde karşılayabilecek seviyede kılıf. Tamamen siyah, siyah kılıf üzerine rose gold yüzük,siyah kılıf üzerine gece mavisi yüzük,siyah kılıf üzerine kırmızı yüzük,tamamen kırmızı ve tamamen lacivert renk seçenekleri ile 6 ayrı renk seçeneğine sahip kılıf her marka/model telefona uyacak renk seçeneklerini de kullanıcılarına sunmakta.

 

Etiketler: mıknatıslı kılıf, telefon kılıfları, silikon kılıflar
Mayıs 27, 2019
Listeye dön