Telefon Kılıfları İle Telefonlarınız Güzelleşsin

Telefon Kılıfları İle Telefonlarınız Güzelleşsin

Telefon Kılıfları İle Telefonunuzu Kişiselleştirin

Telefon kılıfları artık telefonlarımızın büyük bir parçası haline geldi. Yüksek ücretler vererek satın aldığımız telefonları korumak çok önemlidir. Tabi korumanın yanında farklı bir görünüm kazandırmakta artık büyük bir önem arz etmektedir. Bazı kullanıcılar telefonlarını korumaktan daha çok kendi zevklerine göre en renkli en farklı telefon kılıflarını tercih ederek telefonlarını normal görünümünden çok daha güzel bir görünüm kazandırıyorlar. Bu kullanıcılar için korumadan daha önemli olan bir şey varsa oda telefonlarının diğer telefonlardan farklı görünmesidir. Bu kişilerin genellikle kullandığı kılıfların başında silikon kılıflar gelmektedir. Bu tarz kılıflar hem esnek olması hem de renk skalasının fazla olmasından dolay çokça tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır.

Telefon kılıfları seçiminde rengi , tasarımı , koruma seviyesi gibi bir çok faktör tercih yaparken bize en önemli fikirleri veren unsurlar arasında yer almaktadır. Kılıflar telefonları korumakla kalmayıp aynı zamanda normal görünümden çok daha farklı bir görünüm kazandırarak telefonlarınızı kişiselleştirmektedir.  

2019 Yılı En İyi Telefon Kılıfları

2019 yılı içerisinde gelişen teknoloji ile birlikte farklı tasarımlara sahip kılıflar ’da görücüye çıktı. Bu yılın en çok kullanılan telefon kılıfları şu şekilde;

- 360 Derece Tam Koruma Kılıflar

- Darbe ve Kırılma engelleyici kılıflar

- Kamera korumalı şeffaf silikonlar

- Tıpalı silikon kılıflar

- Renkli ve kişiye özel telefon kılıfları

- Yüzüklü Telefon kapakları gibi birçok seçenek 2019 yılı içerisinde en çok satan kılıflar arasındadır.

Yukarıda belirttiğimiz kılıflar arasında yer alan 360 derece Tam koruma kılıflar kuşkusuz en çok ilgi gören kılıflar arasındadır. Bu kılıflar telefonunuzu çepeçevre koruyarak dış etkenlere karşı en iyi koruyan kılıflar arasındadır. Diğer ilgi gören kılıflar arasında kişiye özel telefon kılıfları yer almaktadır. Bu kılıflar genellikle şeffaf silikon üzerine resim gönderilerek üretilen kılıflar ve Mermer desen üzerine yazı yazılarak üretilen kılıflar gibi en çok satan kılıflar arasındadır.

 

Cep Telefonu Kılıf Fiyatları15 TL’den başlayarak 150 ‘tl ye kadar birçok telefon kılıfı bulunmaktadır. Kişiler kendi bütçelerine göre en uygun telefon kılıfını satın alıp kullanmaya başlayabilirler.

 

 

Etiketler: telefon kılıfları, 2019 en iyi telefon kılıfları
Temmuz 10, 2019
Listeye dön