Yeni Yüzüklü Telefon Kılıfları Şıklığıyla Göz Dolduruyor

Yüzüklü Telefon Kılıfları

Yüzüklü Telefon Kılıfları Şıklıkta Yeni Moda

Şeffaf yapısı,köşelerde,tuş takımlarında,kamera çerçevesinde bulunan parlak lazer boyası ile dikkat çeken standlı,yüzüklü kılıf son dönemlerin en popüler kılıflarından olmaya aday. Tamamen şeffaf yapısı sayesinde cihazınızın kendi orijinal rengini korumasını sağlayan bu kılıf ayrıca geniş renk seçeneği sayesinde de cihazınıza uyumlu pek çok renk seçeneği sunmakta.

 

Siyah,gece mavisi,gümüş,koyu gümüş,kırmızı,altın ve bakır renk seçeneği ile her zevke hitap eden kılıfın en önemli özelliklerinden biri de arkasında bulunan yüzüğü sayesinde telefonunuza stand özelliği ekleyerek mobil telefon olarak kullanabilme özelliği sunması. Bunun haricinde yüzüğün metal üründen üretilmiş olması sayesinde aracınızda bulunan mıknatıslı araç tutucularla bire bir uyum sağlayarak başka bir aparata ihtiyaç kalmadan ve telefon kılıfınızı çıkarmadan araç tutucunuza bire bir uyum göstermesi de büyük bir avantaj. Silikon yapısı sayesinde düşmelere ve çarpmalara karşı üstün koruma sağlayan bu şık kılıf sert yapıda malzemeden üretilmediğinden darbe kaynaklı kırılması veya deforme olması söz konusu değil.

 

Telefon görüşmeleri yaparken veya arkadaşlarınızla mesajlaşırken parmağınızı yüzük kısmına geçirdiğinizde telefonunuzun elinizden kayıp düşme ihtimali tamamen ortadan kalkıyor.Görüntüsü,dokusu,renkleri ve modern tasarımı sayesinde oldukça dikkat çekici bir kılıf olan bu yeni ürün, fonksiyonel ve şık ürün arayan telefon kullanıcılarına son derece güzel bir alternatif olacakmış gibi görünüyor. Renk seçeneklerinin çok olması ve ürünün şeffaf yapıda olması kılıfın ön plana çıkmasını sağlarken pek çok özelliği tek bir kılıfta barındırması da bu kılıfı diğer kılıflardan ayırıp ön plana çıkarıyor.

 

 

Etiketler: yüzüklü telefon kılıfları, tam koruma kılıfı
Mayıs 28, 2019
Listeye dön