CASPER EKRAN KORUYUCU FİLM


Çekici tasarımı ve modern dizaynı ile dikkat çeken Casper cep telefonları son versiyonlarıyla en fazla tercih edilen telefon markalarından bir tanesi haline gelmiştir. Casper ekran koruyucu film seçenekleri her modele uygun ebatlarda tasarlanmış olan kırılmaz ekran filmi ile daha dayanıklı hale getirilmişti.

Kırılmaz özelliğe sahip ekran filmleri düşmeye, darbelere, çizilmelere ve diğer tüm dış etkenlere karşı telefonunuzu koruma altına almanıza olanak tanımaktadır. Temperli cam aksesuarlar son teknoloji aksesuarlardan bazılarıdır. Firma olarak en yenilikçi ve en gelişmiş aksesuar ve ekran koruyucuları kullanıcılara sunmaktadır.

Ekran Koruyucuların Özellikleri

Telefonunuz için en kaliteli ürünleri temin eden firmamız, siz kullanıcıların telefon ömrünü uzatmak ve kullanım alışkanlıklarınızı kolay hale getirmek için yenilikçi seçenekler sunmaktadır. Özellikle cep telefonu ekranlarınızı tam kaplayan ekran koruyucu filmler sayesinde telefonunuzun ekranı dışında kalan kısımların da çizilme ve etkilenmesini engelleyebilirsiniz. Bunun için full body ekran filmi son derece uygun olacaktır.

Öte yandan ekran koruyucu teknolojilerinin hızla gelişmesiyle birlikte nano teknoloji telefon aksesuarları üzerinde kullanılmaya başlanmıştır. Nano ekran koruyucu aksesuarlar sayesinde telefonunuzun daha dayanıklı olması sağlanmaktadır. Yüksek fiyatlarla sahip olduğunuz ve hayatınızın her alanında kullandığınız telefonlarınızı daha estetik hale getirmek için de ekran koruyucuları kullanmanız tarafımızca da tavsiye edilmektedir.

Nano Teknoloji Ekran Filmi

3d ekran koruyucu tabakalar sayesinde telefonlarınızı özgürce kullanabilir, dış etkenlerden korkmadan teknolojinin tadını çıkarabilirsiniz. 5d ekran koruyucu ise aynı şekilde daha işlevsel hale getirilmiştir. Ekran koruyucuların ortak özellikleri telefonunuzun ekranının dokunmatik özelliğini deforme etmeden daha kolay kullanma imkanı sunmaktır. Bu sayede telefon camınızın kırılması durumunda ortaya çıkabilecek yüksek maliyetli servis ücretlerini ödemek zorunda kalmazsınız.

Ekran koruyucu film özellikleri bu noktada dokunmatik özelliği kullanmada sizi sekteye uğratmamaktadır. Telefonunuzun ekranını tıpkı orijinal haliyle kullanabilirsiniz. Öte yandan renk, parlaklık ve kontrast gibi bozulmalar da meydana gelmemektedir. Ekran koruyucuların bu özellikleri sayesinde koruyucu ekran özellikleri son teknoloji koruyucu film tabakalarla uzun süre boyunca kullanılabilir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR