Casper Kılıf ve Aksesuar Modelleri

Dijital Dünyada Türk Gücü: Casper Bir Başarı Öyküsü

1991 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi’nden mezun olan bilgisayar mühendisi üç arkadaş Altan Aras Fakılı, Yalçın Yıldırım ve Ali İhsan Daşkın girişimlerine ofis adını verdikleri 40 metrekarelik alanda başladılar. Yurtdışından gelen bilgisayarların pahalı satışından rahatsız olan arkadaşlar kendileri bir bilgisayar üretebilmek ve bunu satışa sunabilmek fikriyle yola çıkmışlardır. İlk olarak araştırma safhasına başlayan üçlü Çin ve Tayland’da araştırmalar yapmış, deneyimlerini üretime dökmüştür. İlk etapta oluşturdukları kendi markalarının ürünlerini satabilmiş daha sonra ise bu satış oranını katlamıştır.

Avrupa’da Casper

Avrupa’nın en büyük bilgisayar üretim fabrikalarından birine sahip olan Casper sürekli yenileşme ve büyüme prensibine sahiptir. Bugün 35.000 metrekarelik alana inşa edilmiş durumdadır. Bir Türk markası olarak dünyada önde gelen markalar arasında yer almaktadır. Türkiye’nin ilk yerli bilgisayarını üreten Casper birçok ödüle de sahip olmuştur. Telefon üretimi konusunda da önemli adımlar atan marka uygun fiyata telefonlar üretmiştir. Bu telefonlar orta gelirli ve düşük bütçeli aileleri sevindirmiş akıllı telefonlara erişim kolaylaşmıştır. Casper sürümünü yaptığı bu telefonların aksesuarlarını da üretmiş firmamız ise mağazamız ve internet sitemiz aracılığıyla satışını yapmaktadır.

Casper Aksesuarları ve Kılıfları

Casper’ ın çok beğenilen kapaklı kılıf ve yumuşak dokulu kılıfları stoklarımızda bulunmakta, su geçirmez kılıflar ile 360 derece kılıflarını ise Türkiye’nin her yerine kargolamaktayız.  Casper Telefonlar için üretilen en iyi kullanışlı kılıflar arasında mat silikon kılıflar ve tam şeffaf kılıflar yer almaktadır. Bu tarz kılıflar telefonunuzu en iyi şekilde korumanın yanında farklı bir görünüm kazandırmaktadır. Telefonunuzun dayanaklılığını arttıran ekran koruyucu filmler ve bu koruyucuların bir üst katmanı olan nano ekran filmleri ile telefonunuzu darbelere karşı koruyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız Casper kalitesinin verdiği oyun aksesuarları, şarj aleti, power bank gibi ürünlerini de satışa sununca kaliteden taviz vermeyenlerin beğenisini almaktayız. Dayanıklı veya güvenli kelimelerinin karşılığında kullanılan temperli ise 5d temperli camlar olarak üretime geçerek telefonlarınızın ekranlarını koruma altına almıştır. Firmamızda satışına devam edilmektedir. Casper’ ın çokça tercih edilen kulakiçi kulaklıklar ve kulaküstü kulaklıkları mağazamızda bulunmakta bluetooth kulaklıklarımıza talep artmaktadır. Bu talepler bizi mutlu etmekte stoklarımızı sürekli güncellemekteyiz. Güncelliğini koruduğumuz araç tutucular ve araç içi tutucular ile otomotiv severlerin destekçisi olmaya devam etmekteyiz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR