EKRAN KORUYUCU FİLMLER

Ekran Koruyucu Kullanarak Telefonun Orijinalliğini Koruyun!

Akıllı telefonlar günlük hayatımızın her noktasında yoğun bir şekilde kullandığımız cihazlar haline geldiği için bu cihazların çeşitli sebeplerle dış etkenlere maruz kalıp ya da düşmesi sonucunda zarar görmesi söz konusu olabiliyor. Özellikle telefonların en hassas noktası olan ekranlar çok küçük darbelerde bile çatlayıp kırılabiliyor. bu tür durumlarla karşılaşmamanız adına bizler firma olarak en kaliteli malzemeden yapılmış kırılmaz ekran filmi ürünlerini sizlerle buluşturuyoruz. Yapımında temperli cam kullanılan bu ürünler sayesinde ekranların ve telefonların dış bölümlerinin sert darbelere karşı korunması da sağlanabiliyor.

Yeni Telefon Modellerine Özel Ekran Koruyucular

Akıllı telefon piyasası hızla değişim geçiren bir piyasa olduğu için bizler de bu değişime ayak uyduracak şekilde siz müşterilerimize ulaşmaya devam ediyoruz. Bu noktada ekranı büyüyen ve farklı şekillere sahip olan telefonlar için de tam kaplayan ekran koruyucu sayesinde bütün ekranı saran koruyucu bir katmanın sizlere sunulmasını sağlıyoruz. Piyasada full body ekran filmi olarak da bilinen bu ürünlerin inceliği telefonların kullanımını da oldukça kolay hale getiriyor. Sizlere telefon kullanma deneyiminde aksama yaşamamanızı sağlayacak olan nano ekran koruyucu ürünlerini sunarken telefonlarınızın kırılmadan uzun süre boyunca dayanıklı bir şekilde kalmasını da mümkün hale getirebiliyoruz.

Esnek Koruyucuları Dilediğiniz Zaman Çıkarın!

Telefonların başka cihazlarla, stantlarla kullanılmasında telefonların modellerine bağlı olarak kimi zaman 3d ekran koruyucu ürünlerinin telefonda yer aldığı durumlarda başka bir cihazla birlikte telefonun kullanılmasının önüne geçilebiliyor. Ancak bizler tüm ürünlerimizde hiçbir şekilde varlığını hissettirmeyecek olan nano düzeydeki film kaplamalarına sahip ekran koruyucuları sizler için sunuyoruz. Farklı modeller arasında 5d ekran koruyucu gibi koruyucu özelliği çok daha geniş bir alan yayılan ürünlerimizi de tercih etmeniz üzere sizlere sunuyoruz. Firma olarak ekran koruyucu film alanında bugüne kadar müşterilerimizde görmüş olduğumuz memnuniyet sayesinde çalışmalarımızı en güncel teknolojileri takip edecek şekilde geliştirilmiş olan ürünlerle sürdürmeye devam ediyoruz. Farklı akıllı telefon modelleriyle tam uyumlu ekran koruyucu filmler hakkında detaylı bilgi almak ve bunların fiyatlarını öğrenmek için bizlere ulaşabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR