General Mobile GM9 Pro Aksesuarları

General Mobile GM 9 Pro Uyumlu Kılıflar

Akıllı telefonlar günümüzde oldukça fazla seçeneğe sahip elektronik cihazlar arasında yer alır. Onlarca farklı marka tarafından yüzlerce ürün seçeneği kullanıcılar için tasarlanıp üretilmektedir. Genellikle markalar farklı ülkelerde üretim yapmaktadır. Yerli markaları tercih edenler için General Mobile markası öne çıkmaktadır. Yerli bir üretim markası olarak bilinen General Mobil her geçen gün kalitesini ve ürün seçeneğini arttırmaktadır. General Mobile ürünlerinden bir tanesi GM 9 Pro olarak bilinen orta segment bir modeldir. İki renk seçeneği, üstün kalitede çekim yapabilen lensleri ve sorunsuz işlemcisi ile pek çok kişiye hitap edebilecek bir model olarak görülmektedir. Geniş ekran akıllı telefon kullanıcıları için rahat kullanım açısından kılıf ve benzeri aksesuarlar tavsiye edilmektedir. Telefonun ve ekranının korunması için geniş ürün seçeneğini firmamızdan bulabilirsiniz.

General Mobile GM 9 Pro Kılıf Çeşitlerimiz

Altı inç boyutunda ekrana sahip olan General Mobile GM 9 Pro kılıfları ile ilgili olarak geniş ürün seçeneği sunuyoruz. Kılıf seçenekleri içerisinde en işlevsel modeller yandan kapak tasarımına sahip modellerdir. Bu modeller telefonların ana yapısını korurken ekran üzerinde de koruyucu etkiye sahiptir. Arka kısmında bulunan kılıfa ek olarak yandan çıkan kapağı ile telefonları korumaktadır. Kapak tasarımının iç kısmında özel bölümler bulunabilmektedir. Kredi kartı ve para konulabilecek bu bölümler kılıfın rahat şekilde kullanılabilmesini sağlar. Ayrıca deri görüntüsüne sahip olan modeller görsel olarak öne çıkan modeller olarak görülmektedir. Yüksek seviyede koruma isteyenler için özel kapaksız kılıf modellerimiz de mevcuttur. Bu modeller özel malzemelerden üretilmiştir. Çarpma, çizilme ve benzeri durumlar için etkin koruma sağlaması ile bilinen bu modeller telefonların kullanımını zorlaştırmayacak şekilde tasarlanmıştır.

Silikon Kılıf Çeşitleri

General Mobile GM 9 Pro kılıf seçeneklerimiz içerisinde silikon malzemeden üretilmiş modeller de bulunmaktadır. İnce bir yapısı bulunan kılıflar telefonun nazik yapısını bozmayacak şekilde tasarlanmıştır. Ürün modelleri bakımından en fazla seçenek silikon modeller içerisinde yer alır. Şeffaf, tek renk ya da desenli modeller arasından beğendiğinizi seçerek telefonunuza ayrı bir hava katabilirsiniz.

₺14,90 KDV Dahil
₺39,90 KDV Dahil
%63 İndirim
%63İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün