General Mobile Kılıfları

General Mobile Kılıfları

Günümüzde kullandığımız akıllı telefonların büyük çoğunluğu yabancı markalara ait telefonlardır. Ancak yerli üretim olarak öne çıkan markalar da bulunmaktadır. General Mobile markası ülkemizin yerli markası olarak bilinen markalardan bir tanesidir. Kalitesi, teknolojik üretim süreci ve benzeri durumlar ile birçok kişi akıllı telefon alırken bu markayı tercih etmektedir. General Mobile telefon modelleri ağırlıklı olarak geniş ekranlara sahiptir. Bu geniş ekranı ve hassas teknolojiyi koruyabilmek ve telefonları uzun süre sorunsuz şekilde kullanmak için mutlaka kılıf kullanılması tavsiye edilmektedir. Firma olarak her markanın olduğu gibi General Mobile kılıfları için de sizlere seçenekler sunuyoruz.

General Mobil Kılıf Seçenekleri

General Mobile kılıf seçeneklerimiz her zevke ve tercihe uygun olacak şekilde modeller halinde sunulmaktadır. Silikon ya da rubber kılıf modelleri telefonların ince ve nazik yapısını korumak için tasarlanmıştır. Kalın olmayan yapısı ile telefonun kalınlaşmasını engellemekte ve ince kalmasını sağlamaktadır. İnce tasarım yapısı ile telefonun çarpma ve çizilme gibi durumlarda korunması sağlanır. Birçok renk ve desen seçeneği bulunan bu kılıflar içerisinden kendinize uygun olanları seçerek kullanabilirsiniz. Kılıf seçenekleri içerisinde yandan kapaklı modeller de bulunmaktadır. Kapaklı kılıf tasarımları telefonlar için hem arka kısmı hem de yan kısmı koruyacak şekilde tasarlanmıştır. Kapak kısmı telefonları çantanızda ya da cebinizde taşırken ekran kısmını korur ve ekranı çizilmelere karşı güvenli hale getirmiş olursunuz. Bu kılıf seçenekleri içerisinde deri ve benzeri malzemeden yapılmış olan modellerde bulunmaktadır. Cüzdana benzer yapısı bulunan bu modellerin iç kısmında kart ve para koyabileceğiniz özel bir alan da bulunmaktadır.

Sağlam ve Dayanıklı Kılıf Çeşitleri

Telefonlarınız için tercih edebileceğiniz kılıf seçenekleri içerisinde ultra sağlam modellerde bulunmaktadır. Akıllı telefonların düşme, çarpma ve çizilme gibi durumlara karşı üst seviyede koruma sağlayan bu modeller sağlam malzemelerden üretilmiştir. Telefonlarınızı düşürseniz dahi zarar gelmesini engellediği için ideal modellerdir. Üstelik tasarımları tam olarak modellere uygun olarak yapıldığı için kullanım sürecinde sorun yaşamazsınız. Kulaklık kısmını ve tuşlarını kılıf takılı iken dahi kullanabilirsiniz. Uzun süreli kullanımlar için ideal modeller olarak görülmektedir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR