Htc Ekran Koruyucu Filmler

Htc Ekran Koruyucu Çeşitleri

Htc markası en bilinen akıllı telefon üreticileri arasında yer alır. 1997 yılında kurulmuş olan marka Tayvan üretimi olarak öne çıkmaktadır. Teknolojik alt yapısı ile birlikte oldukça sevilen modeller üreten marka her zevke ve farklı fiyat aralıklarına hitap edebilecek ürünler sunmaktadır. Htc markası ve diğer tüm akıllı telefonlar için ekran koruyucu filmi tavsiye edilmektedir. Büyük bir alan kaplayan ekranlar kolay şekilde kırılıp çizilebilmektedir. Ekran fiyatlarının yüksek olması nedeni ile de kırılmaz ekran filmi gibi modellerin kullanılması gerekir. Firma olarak Htc markası için oldukça geniş ekran filmi seçeneğini sizlere sunuyoruz. Kaliteli ve sorunsuz şekilde kullanılabilecek ürünler için bizi tercih edebilirsiniz. Htc ekran koruyucu film cihazınızı korumaya yardımcı olmakla kalmaz aynı zamanda estetik bir görünüm de kazandırır.

Kırılmaz Ekran Filmi Seçenekleri

Kırılmaz ekran filmi denildiğinde ilk akla gelen ürünler temperli cam ürünlerdir. Özel şekilde üretilen bu cam ekran filmleri oldukça iyi performans sağlamakta ve telefonların ekranını korumaktadır. Ekranın gelebilecek darbe ve çiziklere karşı koruyucu etki göstermektedir. Aynı zamanda herhangi bir şekilde oluşabilecek kırık durumunda dağılmayacağı için elinize zarar vermez. Nano ekran koruyucu ürün modelleri ise darbeleri iyi şekilde emen ve ekranı koruyan modeller olarak öne çıkmaktadır. Farklı ve yumuşak bir yapıya sahip olan bu modeller oldukça iyi sonuç alınmasını sağlar. Telefon ekranları için tavsiye edilebilecek ürünler arasında yer alır. Günümüzde yeni piyasaya çıkan telefonlar ağırlıklı olarak eğimli tasarıma sahip olmaktadır. Bu modeller için 5d ekran koruyucu modelleri tavsiye edilmektedir. Eğitimli kısmın ve tüm ekranın korunması için bu ürünler idealdir. 3d ekran koruyucu modelleri ise düz ekranlı telefonlar için yeterli sayılabilecek ürünlerdir.

Tam Kaplayan Filmler

Telefonları ile kılıf kullanmayı tercih etmeyenler için tam kaplayan ekran koruyucu modeller tavsiye edilmektedir. Bu modeller telefonun hem ekranını hem de diğer alanlarını korumaktadır. Full body ekran filmi ürünleri ile özellikle arkası cam olan ve hassas kullanım gerektiren telefonlar için kolay şekilde koruma sağlanmaktadır. Bu modeller özellikle telefonun rengini ve tasarımını bozmak istemeyen bununla birlikte koruma özelliği de sağlamak isteyenler için ideal ürünler olarak görülmektedir.

ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR