Huawei Kılıfları ve Aksesuarları

Huawei İle Zirvede Yaşa!

Çinli bir mühendis olan Ren Zhengfei tarafından 1987 yılında kurulan Huawei birçok hissedarı bünyesinde barındırıyor olmasıyla çok ulusal bir yapıya sahiptir. Çin’de ortaya çıkan girişimcilik hareketinden güç alarak Huawei’ i kuran Zhengfei ana hedefi olan ağ ve telekomünikasyon araçlarını üretmiştir. Bu araçları da dünya pazarına sunmuştur. Zamanla daha da gelişen ve yenileşen Huawei’in bugün farklı ülkelerde olmak üzere toplam 21 tane araştırma- geliştirme enstitüsü bulunmaktadır.

Türkiye’ de Huawei

Türkiye’ de ise telekomünikasyon sektörüne 2002 yılında giren Huawei İstanbul’ da ilk ofisini açmıştır. 1500 kişiye istihdam sağlayan Huawei akıllı telefon,  bulut sistemleri gibi konularda bilişim sistemlerinin önde gelen yatırımcılarındandır. Araştırma- geliştirme enstitülerini 2009 yılında Türkiye’ de açan Huawei merkezi Çin dışında en çok yatırım yaptığı ülke olmuştur. Çalışma alanları içerisinde akıllı telefon,  telekomünikasyon, tablet, bilgisayar vs. bulunan Huawei’ in ekipmanları olan birçok aksesuarları da firmamız tarafından satışa sunulmaktadır. Bluetooth kulaklıklar ve şarj aletleri Türkiye’de çok beğenilen Huawei’ in bütün aksesuarları firmamız tarafından müşterilerimize aktarılmaktadır.

Huawei Aksesuarları

Huawei Son çıkardığı telefonlarla birlikte piyasaya sürülen kılıflar da çeşitlik kazanmaya başladı. Huawei için üretilen kılıfların önde gelenlerinden bazıları ise ; Lazer Silikon Kılıflar, arkası desenli kılıflar,metal ve manyetik kılıflar , tam korumalı ve deri görünümlü silikon kılıflar gibi bir çok ürün telefonunuzu koruyarak en farklı görünümü kazandırmaya da yardımcı oluyor.

 

 

 

Günümüz teknolojisine yön veren markalardan biri olan Huawei çeşitli seçenekleri barındırıyor olmasıyla teknoloji severleri memnun etmektedir. Bunun bilincinde olan firmamız Huawei aksesuarlarını bünyesinde satışa sunmaktadır. Telefonların biçimini ve dayanıklılığını korumak için tasarlanmış birçok kılıf ile bu niteliğin daha da gelişmiş özelliği olan 360 derece kılıf sitemizde bulunmaktadır.  Akıllı telefonların en büyük düşmanlarından biri olan içeceklere de su geçirmez kılıflar ile çözüm bulunmuştur. Gençlerin telefon hassasiyetine karşı power bank üreterek önlem alan Huawei’ in yanında olan firmamızda indirimli fiyatlarıyla destek olmaktadır. Özellikle babalar ve oğullarının eğlencelerinden olan oyun aksesuarları firmamız için yeni neslin vazgeçilmezleri arasında görülmektedir. Birçok görevi üstlenen ekran koruyucu filmler ve bu segmentin bir üst düzeyi nano ekran filmleri müşterilerimiz tarafından yoğun bir şekilde talep edilmekte bizde stoklarımızı sürekli yenilemekteyiz. Camın güçlendirilmesi anlamında kullanılan temperli kelimesi 5d temperli camlar ile farklı bir boyut kazanmış kıvrımlı camların korunması kolaylaşmıştır. Son dönemde Huawei’ in ürettiği kulakiçi kulaklıklar çok beğenilmiş yoğun talep bizi memnun etmiştir. Bu kulaklıkların başka bir versiyonu olan kulaküstü kulaklıklar ise firmamız tarafından satışa sunulmaktadır. Birçok fonksiyona sahip araç içi tutucular ile telefonunuz konumunu belirleyen araç tutucular sayesinde müşterilerimiz teknolojinin zevkini firmamız aracılığıyla yaşamaya devam edecektir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR