Huawei Mate 20 Pro Kılıfları

Huawei Mate 20 Pro İçin Ultra Koruma

Askeriye ya da inşaat alanı gibi hassas bölgelerde çalışanlar için cep telefonunu koruma konusunda ilave tedbirler almak bir zorunluluk olabiliyor. Telefonu sürekli çantada ya da kapalı bir kutuda taşımak ve bu şekilde kullanmak mümkün olmadığına göre geriye doğru kılıf seçimi ile bu korumayı sağlamak kalıyor. Sitemizde birçok seçeneği ile yer alan Huawei Mate 20 Pro Kılıfları arasından ultra koruma sağlayan modelleri seçerek mobil telefonunuzu riskli çalışma alanlarında dahi daha güvenli bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz. Sağlam yapısı ile dikkat çeken ultra korumalı kılıflar darbe ve düşme karşısında telefonun hasar almasını engelleyecek şekilde tasarlanmıştır. Üst kalite silikon ve rubberden üretilen bu kılıfların aynı zamanda darbe emici özelliği bulunmaktadır. Telefonun ön çerçevesinin yanı sıra arka ve yan kısımlarını da darbelerle birlikte kir ve çiziğe karşı da koruyan bu kılıfların kullanımı kolaydır. Sitemizi incelemeye devam ederek beklentilerinizi tamamıyla karşılayacak Huawei Mate 20 Pro için tasarlanmış tüm kılıf modellerini görebilirsiniz.

Tuş Takımı ve Kamerayı Koruyan Kılıf

Huawei Mate 20 Pro Kılıf çeşitlerimiz arasında dikkat çeken tasarımlardan biri olan ve telefona ekstra koruma sağlayan kılıf modeli ile tuş takımını ve kamerayı koruyabilirsiniz. Kılıfın özel tasarımı sayesinde telefonun fonksiyonlarının kullanımı ile ilgili bir sınırlamaya katlanmak zorunda kalmazsınız. Uzun süre dayanıklı bir şekilde kullanabilmeniz için çift katmanlı olarak tasarlanan kılıf seçeneği cihazın ön yüzünü kapatmaması ile de kullanımı daha pratik hale getirir. Ön yüz dışında kılıf telefonun diğer yüzeylerini tamamıyla kapladığından koruma noktasında herhangi bir problem yaşatmaz.

Uyku Modlu Kılıf

Huawei Mate 20 Pro kullanıcıları için tasarlanan uyku modlu özel kılıf, zarif görünümü ile hem rahatsızlık vermeden kullanılabilir hem de telefonun şık görünümünü bozmaz. Malzeme kalitesi ve işçiliği ile de dikkat çeken kılıf takılıyken cihazın kulaklık, şarj, ses kontrol ve kamera fonksiyonlarını kullanabilirsiniz. Kalıp kesimi cihaz ile tam uyum gösterdiğinden kullanım sırasında soruna neden olmaz. Kapak kapatıldığında cihazı uyku moduna geçiren bir tasarıma sahiptir. Bu şekilde kullanırken dahi saat ve tarih gibi bilgileri ekrandan görmeye devam edeceğinizden kullanım zorluğu oluşmaz.