Huawei P10 Kılıfları

Araç İçinde Kullanılmaya Uygun Huawei P10’a Özel Kılıflar

Telefonlar günlük hayatımızın içerisinde sadece telefonla konuşmak veya mesajlaşmak için kullanmakta olduğumuz cihazların ötesine geçeli epey zaman oldu. Artık televizyon izlemek, keyifli vakit geçirmek gibi pek çok amaçlarla akıllı telefonlar kullanılıyor. Akıllı telefonların özelliklerinden biri olan navigasyon ve yön bulma özelliği de araç kullanıcılarının sıklıkla kullandığı özelliklerin başında geliyor. Huawei P10 Kılıfları çok farklı çeşitleriyle sizlerle buluşturan bizler firma olarak kılıf çeşitlerimiz arasında araç içi mıknatıslı telefon tutucularıyla da uyumlu şekilde çalışabilecek olan ürünleri sizlerle buluşturuyoruz. Böylece araçlara girmenizin hemen ardından çok basit bir şekilde mıknatıslar sayesinde telefonlarınızı rahatlıkla takip edebileceğiniz noktalara bırakabilmenizi sağlıyoruz.

360 Derece Dönebilen Halkalar Kolaylık Sağlıyor!

Şarj konusunda en iyi performansa sahip telefon modellerinden biri olan Huawei P10 için bu telefon kullanıcılarının sürekli olarak telefonları yanlarında tutuyor olmalarından hareketle siz Huawei P10 sahiplerine özel olarak Huawei P10 Kılıf modellerinde yüzük halkalı modellere de öncelik veriyoruz. Telefonu hem elde taşırken hem de sabit bir noktada telefonu tutmak için stand olarak kullanmaya uygun yapıda olan kılıflar sayesinde dilediğiniz açıda telefonları kullanmanızı da sağlıyoruz. 360 derece dönebilen yapısı sayesinde bulunduğunuz ortamlarda ekrana gelen görüntüleri dilediğiniz gibi yansıtmanızı sağlayacak olan Focus Ring adını da taşıyan bu bölümler aynı zamanda 150 derecelik dikey hareket alanıyla da kullanışlılığını daha zengin hale getiriyor.

Tutuş Destekleriyle Düşmelere Son!

Firma olarak tüm telefon modellerinde olduğu gibi Huawei P10 için satışa sunduğumuz tüm telefon kılıflarında öncelikle kılıfın rahat bir tutuşu beraberinde getiriyor olmasına dikkat ediyoruz. Tutuşu çok daha iyi bir noktaya taşıyacak olan kılıfların kullanılması halinde hem telefon görüşmeleri yapılırken hem de mesajla başkalarıyla konuşup iletişim kurulurken çok daha kolay bir şekilde telefonun kullanılmasını sağlıyoruz. Aynı şekilde telefonların çizilmesi, çatlaması gibi problemleri beraberinde getiren ve sıklıkla yaşanan telefonun elden düşmesi problemine de kılıfların getirdiği sağlam tutuş özelliğiyle çözüm getirebiliyoruz. Kenar bölümlerinde güçlendirilmiş silikonla desteklenen malzemeden üretilmiş kılıflar arasında kendi tarzınıza uygun olan modelleri seçebilir ve telefonlarınızı daha kişisel parçalar haline getirebilirsiniz.