Xiaomi markası akıllı telefon denildiğinde akla ilk sıralarda gelen markalar arasında yer almaktadır. Çin üretimi bir marka olmasına rağmen sunduğu özellikleri ve kalitesi ile dikkat çekmektedir. Marka dünyanın en çok satılan akıllı telefon markası olarak öne çıkmaktadır. Xiaomi markası birbirinden güzel modellerdeki telefonlarını uygun fiyatlara sunmaktadır. Uygun fiyatlı modellere ek olarak özel telefon seçeneklerine de sahiptir. Özel telefon seçenekleri içerisinde Mi Mix 2S modeli de bulunmaktadır. Oldukça kaliteli ve markanın fiyat aralığına göre yüksek fiyatlara sahip olan bir modeldir. Arka kısmında iki adet ve ön kısımdan da alta doğru konumlandırılmış bir adet kamerası mevcuttur. Sunduğu özellikler ile kullanıcılarını memnun eden model için uzun süre kullanım isteniyorsa kılıf tercih etmek doğru olacaktır.

Huawei Y7 Prime 2019 Kılıf Seçeneklerimiz

Firma olarak özel bir model olan Huawei Y7 Prime 2019 kılıfları ile ilgili olarak çok fazla seçenek sunmaktayız. Kılıf seçeneklerimiz içerisinde en çok göz atılan modeller ince tasarıma sahip olan modellerdir. Yaklaşık olarak seksen milimetre kalınlığında olan telefonun nazik yapısını kalınlaştırmayacak kılıflar ile ilgili çok fazla modelimiz bulunmaktadır. İnce bir tasarımı olması nedeniyle koruma noktasında eksik kalabilmektedir. Silikon malzemeden üretilen ve rahat kullanılan bu modellerde renk, desen ve model seçeneği geniştir. Sağlam ve telefonu koruyacak bir kılıf tercih edenler için yüksek koruma özelliği sunan modellerimiz de bulunmaktadır. Özel tasarımı bulunan bu kılıflar sağlam ve darbelere karşı dayanıklı olacak şekilde üretilmiştir. Telefonların arka ve yan kısımlarını her türlü darbeden, düşmeden ve çiziklerden korumaktadır. Sağlam yapısı ile telefonunuzu rahat şekilde kullanabilirsiniz.

Yandan Kapaklı Kılıflar

Huawei Y7 Prime 2019 kılıf modellerimiz içerisinde yandan kapaklı modeller de bulunmaktadır. Koruma amaçlı olarak kılıf satın almak isteyenlere tavsiye edilebilecek modellerdir. Telefonun hem arka hem yan hem de ön kısmını koruyabilecek tasarımdadır. Yandan kapatılan kapak açılmadan da telefon kullanılabilmektedir. Kapaklı modeller içerisinde deri tasarımı olan ürünler de bulunmaktadır. Bu ürünler cüzdana benzer bir tasarıma sahip olması sayesinde görsel olarak iyi sonuçlar vermektedir.