Huawei Y9 Prime 2019 Kılıfları


Huawei Y9 Prime 2019 Kılıf ve kapakların telefon için büyük bir önem taşıdığını belirtebiliriz. Y9 Prime için alacağınız kılıf ve kapaklar telefonunuzu korumakla kalmayıp aynı zamanda farklı ve daha şık bir görünüm de kazandıracaktır. Y9 Prime için üretilen bazı kılıflar ise şu şekildedir.

- Şeffaf Silikon kılıflar

- Desenli ve resimli kılıflar

- Darbe Önleyici 360 derece koruma kılıflar.

- Mat ve esnek Y9 Prime 2019 silikon kılıfları

- Kapaklı ve uyku modlu kılıflar

- 360 Derece camlı koruma kılıfları gibi daha bir çok kılıf y9 prime 2019 için en iyi seçenekler arasındadır.


Huawei Y9 Prime 2019 Kılıf Koruma SeçenekleriHuawei firmasının üretmiş olduğu en yeni fiyat performans telefonlarından birisi olan Y9 Prime 2019 görünüş itibariyle oldukça şık ve ince bir görünüme sahiptir. Bu şık ve güzel görünümü koruyabilmek ve zarar görmesini engellemek için telefon kılıfları kullanmak en doğru seçenek olacaktır. Y9 Prime kılıfları telefonu çepeçevre sararak telefona gelebilecek zararı en aza indirgeyecektir. Y9 Prime 2019 kılıf seçenekleri arasında en ince ve tam şeffaf renge sahip olan tam şeffaf silikon kılıf telefonunuzun görüntüsünü bozmadan korumaya yardımcı olacaktır.


Huawei Y9 Prime Kılıflar için Ödeme Seçenekleri

Huawei Y9 Prime için sitemiz üzerinden alacağınız tüm telefon kılıfları %20 indirimli olarak sizlere sunulmaktadır. Ayrıca yapacağınız alışverişlerinizi dilerseniz kapıda ödeme ile , dilerseniz de havale veya kredi karı ile ücretsiz kargo ile satın alabilirsiniz. Ayrıca alacağınız Y9 Prime 2019 kılıfları 14 gün boyunca koşulsuz iade ve değişim yapabilirsiniz.