İade ve Değişim Bilgileri


Kılıfland.com’dan satın aldığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade / Değişim Formunu doldurarak herhangi bir sebep iletmeksizin iade edebilirsiniz.Satın aldığınız ürünü iade ederken Ürüne ait ambalaj ve ürün , 2 Nüsha Faturası ile iade etmeniz gerekmektedir.

 

Beğenilmeyen ürün iadesi

Satın Aldığınız ürünleri herhangi bir sebep belirtmeden 14 gün içerisinde iade edebilir. SÜRAT KARGO : 1344240801 nolu anlaşma kodumuz ile herhangi bir ücret ödemeden iade edebilirsiniz. Beğenmediğiniz ürünü farklı bir ürünle değiştirmek isterseniz İade / Değişim formunda belirtebilirsiniz. SÜRAT KARGO İLE ANLAŞMA NUMARAMIZ DIŞINDA GÖNDERİLEN HİÇ BİR ÜRÜN İADE ALINMAYACAKTIR.

 

Arızalan ve Teknik Sorunlu Ürünler

 

Kullanıma bağlı olarak zara gören ürünlerde Kılıf, Telefon Tutucu , Kulaklık , Kablo,  Adaptör gibi ürünlerde siparişten 30 güm içerisinde yanlızca değişim yapılabilir.

 

 

Taşıma Sırasında Zarar Gören Ürünler

 

Satın Aldığınız ürünler taşıma esnasında zarar görmüş ise kargo görevlisine tutanak tutturmanız gerekmektedir. Kargo esnasında kargo paketi yırtılmış zarar görmüş ürünleri teslim almayıp tarafımızla iletişime geçiniz.

 

İade ve Değişimi Olmayan Ürünler

Ambalajı açılıp kullanılmış ve tekrar çıkartılmış Ekran koruyucu film, batarya, hafıza kartı ve alıcıya özel yapılan kılıflarda iade / değişim yapılamamaktadır.

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR