LENOVO EKRAN KORUYUCU

Lenovo Modellerine Özel Kırılmaz Ekran Filmleri

Piyasaya ilk girdiği dönemde rekabet ettiği akıllı telefon markalarının farklı modellerine kıyasla çok daha dayanıklı olması ve şarj kapasitesinin yüksek olmasıyla dikkat çeken modeller çıkaran Lenovo pek çok kişinin tercih ettiği bir marka olmayı başardı. Telefonlarını uzun yıllar boyunca kullanmak isteyen kişilerin bunu sağlamak için alacağı ilk önlemlerden olan lenovo ekran koruyucuları sizler için en kaliteli ürünlerle sunuyoruz. Firmamızda bulunan kırılmaz ekran filmi modelleri arasında Lenovo’nun farklı modelleriyle tam uyumlu ürünleri seçmenizi sağlıyoruz. Her biri temperli cam malzemesinin yoğun koruyucu etkisiyle güçlendirilmiş bu ürünlerle telefonunuzun dışarıdan gelebilecek darbelere karşı korunmasını da sağlıyoruz.

Nano Cam Teknolojisine Sahip Lenovo Ekran Koruyucuları

Gelişmiş akıllı telefon teknolojileri akıllı telefonlarla birlikte kullanılan pek çok cihaz ve malzemenin de geliştirilmesine tanıklık etti. Buradan hareketle Lenovo telefonlarına sahip olan siz müşterilerimiz için sunduğumuz tam kaplayan ekran koruyucu ürünlerimizde nano cam teknolojisine sahip olarak üretilmiş olan ekran koruyucularına da yer veriyoruz. Tempered cam adıyla da bilinen güçlendirme özelliklerine sahip olan full body ekran filmi gibi ürünler sayesinde de ekranın tamamında geniş bir yüzeyde koruyucu etkinin ortaya çıkmasını sağlıyoruz. Tıpkı bir jelatin gibi ekran üzerine eklenebilen incelikteki nano ekran koruyucu ürünleri sayesinde de telefonları kullanırken hiçbir şekilde ekranda herhangi bir malzemenin bulunduğu hissiyatını fark etmeden telefon deneyimini yaşamanızı sağlıyoruz.

Ekran Koruyucular Uzun Ömürlüdür!

Birçok kişi ekran koruyucuların belirli sürelerle değiştirilip değiştirilmeyeceğini merak ediyor. Yıllardır bu alanda faaliyet gösteren bir firma olarak 3d ekran koruyucu ürünlerimiz başta olmak üzere tüm modellere uygun ürünlerimizin tamamında uzun ömürlü kullanımı sizlere vaat ediyoruz. Telefonun dışarıdan gelen bir darbeyle ya da düşme sonucu zarar görmesinin önüne geçen 5d ekran koruyucu ürünlerimiz sadece telefonun bir darbeyle karşılaşması durumunda hasar gördüğü için kimileri tarafından tekrar kullanılmak üzere tercih edilmeyebiliyor. Bu tür durumlarla karşılaştırıldığında çok uygun fiyatlarla bizler ekran koruyucu film ürünlerimizi tekrar siz müşterilerimize sunabiliyoruz. Böylece ilerde yaşanabilecek sorunlara karşı da telefonunuzun her zaman dayanıklı kalabilmesini sağlıyoruz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR