LG EKRAN KORUYUCU

Ultra İnce LG Ekran Koruyucuları

Akıllı telefonların ekranlarının çeşitli sebeplerle kırılması, çatlaması ya da çizilmesi sonucu hem telefonların kullanım deneyimlerinde hem de dışarıdan bakıldığında estetik görüntülerinde bozulmalar meydana gelebiliyor. Bu tür durumlarla karşılaşmayıp telefonları her zaman koruyabilmek adına mutlaka kırılmaz ekran filmi ile ekranların desteklenmesi için sizlere bu tür ürünleri en kaliteli modelleriyle birlikte sunuyoruz. Teknolojisini temperli cam üzerinden alan bu tür koruyucuların inceliğinin kristal ultra incelik adı verilen özel bir inceliğe sahip olması sayesinde de telefonlarınızın ekranlarında koruyucu olduğunu sizlere unutturacak kadar rahat bir telefon kullanma deneyimi yaşamanızı sağlıyoruz.

Geniş Ekranlı LG Modellerine Özel Ekran Koruyucuları

LG piyasadaki diğer akıllı telefon markalarının çeşitli modelleriyle rekabet etme gücünü her zaman yüksekte tutmak amacıyla modellerinin ekranlarını giderek büyüten bir firma oldu. Farklı şekilleri de bulunan bu ekranlar için tam kaplayan ekran koruyucu ürünlerimizi sizlere sunuyoruz. Bu sayede ekranın tüm noktalardan kaplanması söz konusu olduğu için full body ekran filmi sayesinde ekranların hiçbir noktasından zarar görmesi de mümkün olmuyor. Lg Ekran Koruyucu sadece dışarıdan gelen darbelere karşı değil aynı zamanda telefonu tüm toz ve kir etkilerine karşı da koruyan nano ekran koruyucu ürünlerimizin tamamında telefonların kılıflarıyla da uyumlu bir şekilde ekran koruyucuları daima telefonun üzerinde tutmanızı da mümkün hale getiriyoruz.

Ekran Koruyucularla Telefonlardaki Çatlaklara Son!

Uzun süre aynı telefonu kullanan kişilerde ne kadar dikkat ederlerse etsinler bir süre sonra telefonlarının ekranların çeşitli çatlamaların oluşması farklı sebeplerle söz konusu olabiliyor. Ancak bizler 3d ekran koruyucu ürünlerimiz sayesinde telefonlarda sıklıkla yaşanan bu durumu giderek olan araçları sizlere sunuyoruz. Aynı şekilde 5d ekran koruyucu adında bir türü de bulunan ürünlerimiz sayesinde hiçbir şekilde kırılmayan bu ürünlerle telefonların ekranının da kırılmaya ve çatlamalara karşı korunmasını sağlıyoruz. Ekran koruyucuların bulunmasına rağmen telefonlarda yer alması sebebiyle hiçbir şekilde telefonun kullanımına dair olumsuz bir durum ortaya çıkarmayan bu ürünlerle telefonunuzun değerini korumasını da sağlıyoruz. Özellikle ikinci el satış gibi aşamalarda ekran koruyucu film kullanılmasının önemi daha iyi bir şekilde ortaya çıkıyor.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR