MEIZU EKRAN KORUYUCU


Meizu, ülkemizde kullanıcılarına benzersiz telefon deneyimi sunan markalardan birisidir. Markanın telefonları geniş ekranı ve güçlü bataryası sayesinde büyük ilgi görüyor. Fakat bütün markalarda olduğu gibi Meizu’da da kullanıcıların son derece hassas olmaları gerekiyor. Akıllı telefonların en hassas alanları ise ekranlarıdır. Zaten ekranları zarar gördüğü taktirde akıllı telefonları kullanmak dahi mümkün olmuyor. İşte bu yüzden çeşitli aksesuarlar akıllı telefonların ekran güvenliğini sağlamak için tercih ediliyor. Kırılmaz ekran filmi adını verdiğimiz bu aksesuarlar bugün akıllı telefonların olmazsa olmazlarındadır.

Firmamız Meizu ekran koruyucu seçenekleriyle markanın bütün modellerine ait nano ekran koruyucu çeşitlerini tercihinize sunuyor. Birbirinden kaliteli modellerimizin her biri özel olarak tasarlanmıştır ve telefonlarınızın ekranını tam olarak kaplayacak niteliktedir.

Ekranlarda Boşlık Bırakmayan Full Body Meizu Ekran Fimi

Ekran koruyucu film çeşitlerinin kullanım amacı ekranların darbelere, çiziklere, kırılmalara karşı korunmasıdır. Çünkü akıllı telefonların fonksiyonlarından yararlanabilmenin kaynağı ekranlarıdır. Firmamız ileri teknoloji temperli cam seçenekleriyle ekranları en sert darbelere karşı ve in ince çiziklere karşı başarıyla korumaktadır. Meizu modelleriyle birebir uyumlu full body ekran filmi seçeneklerimiz, darbeyi emme etkisine sahiptir. Bu yüzden telefonunuzun ekranına gelecek darbeyi hafifleterek ekranınızın zarar görmesini engeller.

Meizu ekran koruyucu modellerimiz ile telefonlarınızı kılıfsız kullanabilirsiniz. Ya da sadece arka kapak kılıfıyla kullanabilirsiniz. Bu sayede telefonunuz zarafetini ve şıklığını kaybetmez.

Dokunmatik Hassasiyetini Azaltmayan 5D Meizu Ekran Koruyucu

Tercihinize sunduğumuz Meizu ekran koruyucularımız tam kaplayan ekran koruyucu olarak dikkat çeker. Modele göre ekranda hiçbir boşluk bırakmadığı gibi çıkıntı da yapmaz. Telefonunuzun ilk günkü şıklığında ve parlaklığında kalmasını sağlar. En yeni teknolojiyle ürettiğimiz 3d ekran koruyucu çeşitlerimizin telefonlarınızda varlığı bile belli olmaz. Telefonlarınızın ekran rengiyle tam uyumludur. 5d ekran koruyucu seçeneklerimiz kullanım esnasında herhangi bir leke, parmak izi bırakmadığı gibi ekran görüntülerinizin daha canlı olmasını sağlar.

Firmamızdan tercih edeceğiniz ekran koruyucular özel teknoloji ürünleridir. Bu sayede kullanım esnasında ekranlarınızın hassasiyetinde herhangi bir kayıp olmaz. Dokunmatiklerini aynı performansta kullanmaya devam edebilirsiniz. Kolayca uygulayabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR