Nokia 5.1 Plus Kılıfları Sizleri Bekliyor

Nokia 5.1 Plus için üretilen en farklı ve dinamik telefon kılıfları sizleri bekliyor. Birbirinden farklı kılıflar telefonlarınızı süslemekle kalmıyor aynı zamanda en iyi şekilde korumaya da yardımcı oluyor. Nokia 5.1 için kılıf tercihinde bulunabileceğimiz bazı kılıflar ise şu şekilde; İnce silikon kılıflar ,mat yapıda farklı renk seçeneklerine sahip premier silikon kılıflar, karbon ve tu malzeme karışımı olan titan focus kılıflar, yüzüklü telefon kılıfları ve tam koruma telefon kılıflarıdır.

Her Tarza Uygun Nokia 5.1 Plus Kılıf ve Kapakları

Nasıl bir telefon kılıfı kullanacağınız konusunda kararsız kaldıysanız yazımız size öncülük edecek ve verdiği tavsiyelerle kendiniz için en uygun Nokia 5.1 Plus Kılıf seçimi yapabileceksiniz. Telefonlarımız için olmazsa olmaz en önemli aksesuarlardan birisi telefon kılıfıdır. Kılıf kullanmak her telefonumuzun kullanım süresini uzatacağı gibi darbe ve zarar görmesini de engelleyerek sizleri ekstra maliyetlerden de kurtaracaktır.

Nokia 5.1 Plus Kılıflarını daha detaylı inceleyelim; İnce Silikon kılıflar telefonlarımızı kaba göstermeden sadece 0.2mm gibi ekstra bir kalınlık kazandırarak telefonumuzu korumaktadır. İnce silikonların en avantajlı yanı zarif ve hafif olmasıdır. Fakat kullanım açısından uzun ömürlü değildir. Nokia 5.1 Plus için üretilen Mat Silikon kılıflar normal şeffaf silikonlara göre daha renkli ve daha kalın yapıdadır. Ortalama 0.65mm gibi bir kalınlığa sahip olan kılıflar farklı renk seçenekleri ile telefonunuza rengarenk bir görünüm kazandırmaktadır. Tam koruma kılıflar , Ağırlık ve kalınlık olarak büyük olmasına rağmen en iyi korumayı bu tarz kılıflar sağlamaktadır. Karbon Kılıflar ise Premier ve normal silikonlardan daha kalın fakat kaba olmayan telefon kılıfıdır. Bu kılıfın en güzel ve önemli özelliği ise kalıbının telefon ile harika uyum sağlamasıdır.

Nokia 5.1 Plus Kılıf Fiyatları


Nokia 5.1 Plus için üretilen kılıfların tümü sitemizde ücretsiz kargo avantajı ile kapınıza kadar gelmektedir. Nokia 5.1 Plus Kılıfların fiyatları ise 19 TL ile 40 TL arasında değişmektedir. Sizde telefonunuz için en güzel ve dayanıklı kılıfı seçerek telefonunuzu diğer telefonlardan farklı gösterebilirsiniz.

₺42,90 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
%28 İndirim
%28İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
₺42,90 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
%28 İndirim
%28İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
₺25,90 KDV Dahil
₺39,90 KDV Dahil
%35 İndirim
%35İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Tükendi
₺42,90 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün