Samsung Galaxy A3 2017 Kılıfları


Geliştirdiği üst düzey performanslı akıllı telefonlarıyla dikkat çeken One Plus, fiyat avantajıyla da kullanıcılarının ilgisini çekiyor. Birbirinden farklı modellerle akıllı telefon sektörüne büyük yatırım yapan marka, ülkemizde de her geçen gün müşteri sayısını arttırıyor. Farklı bir akıllı telefon deneyimi yaşamak isteyenleri markasına davet ediyor. Bu bakımdan markanın kaliteyi estetikle buluşturduğu modellerinden birisi de One Plus 5 olarak karşımıza çıkıyor. Teknoloji meraklılarının büyük ilgisini çeken One Plus 5 geniş ekranı, güçlü bataryası, işletim sistemi ve kamerasıyla kullanıcıların dikkatini çekiyor. Fakat bütün akıllı telefon kullanıcıları gibi One Plus 5 kullanıcılarının da oldukça hassas davranmaları gerekiyor.

One Plus 5 telefonunuzun en büyük düşmanı düşmeler, çizilmelerdir. Bunu engellemenin en pratik ve güvenli yolu One Plus 5 Kılıfları edinmekten geçiyor. Kılıf üretimi konusunda sektöründe fark yaratmış olan firmamız, onlarca farklı One Plus 5 Kılıf çeşidini tercihinize sunuyor.

Farklı Tasarımlara Sahip One Plus 5 Kılıfları

Sitemizde bulabileceğiniz One Plus 5 Kılıfları, tamamen kullanıcı gereksinimleri göz önünde bulundurularak geliştirilmiştir. Boyutları ve tasarımlarıyla One Plus 5 telefonlarınızla %100 uyumludur. Bütün modellerimiz özel olarak tasarlanmış ve imal edilmiştir. Uzun yıllar kılıf ihtiyacınızı karşılayabilecek dayanıklılıktadır.

Tasarım konusunda eşsiz olan One Plus 5 Kılıflarımız üretildikleri malzemeler bakımından geniş bir alternatifle sunuluyor. Deri, suni deri, sert plastik, silikon, metal, alüminyum, kauçuk, rupper gibi malzemeler, özenle tasarlanarak sizlerle buluşuyor.

One Plus 5 Kılıf Fiyatları

Sitemizde bulabileceğiniz One Plus 5 Kılıf çeşitleri tasarım olarak da çeşitlilik gösteriyor. Farklı kullanım alışkanlıklarına cevap verecek zenginlikteki modellerimiz arasında kapaklı kılıflar, 360 derece kılıflar, ultra korumalı kılıflar, cüzdanlı kılıflar, yan kapaklı kılıflar, çekmeli kılıflar, dik kapaklı kılıflar, kol bantlı kılıflar ve daha fazlası sizleri bekliyor.

Yüzlerce farklı renk alternatifine sahip modellerimiz arasında sade, gösterişli, havalı görünmek isteyenler aradıklarını kolaylıkla bulabilirler. Tarzınızı telefonunuza yansıtabileceğiniz kılıf çeşitlerimizin fiyatları tasarımlarına ve özelliklerine göre değişmektedir. Özellikle üretildikleri malzeme, One Plus 5 Kılıfları fiyatları üzerinde en belirleyici olandır. Fakat bütün seçeneklerimizin en uygun fiyatta olduğundan emin olabilirsiniz.