One Plus 5T Kılıfları

 

One Plus, tüm dünyada ürettiği telefonlarla yankı yapmış bir marka. Son yıllarda ülkemizde de birbirinden farklı modelleriyle kullanıcıların karşısına çıkıyor. Farklı bir telefon deneyimi tatmak isteyenlere kaliteli ürünlerini makul fiyatlara sunuyor. Markanın en gözde modellerinden bir tanesi One Plus 5T olarak karşımıza çıkıyor. İşlemcisi, bataryası, kamerası ve geniş ekranıyla kullanıcılarının takdirini kazanan One Plus 5T kaliteli yapısıyla bizleri karşılıyor. Fakat bütün akıllı telefonlarda olduğu gibi kullanıcıların One Plus 5T’yi de hassa biçimde korumaları gerekiyor.

Akıllı telefonların en büyük sıkıntısı çizilme ve çarpmadır. Bunu engellemenin en basit ve güvenli yolu ise kılıf kullanmaktan geçiyor. Sitemizde One Plus 5T Kılıfları onlarca farklı alternatifte sizleri bekliyor. Modellerimiz arasından tarzınıza en uygun olanı seçip telefonlarınızın güvenliğini arttırabilirsiniz.

Tarzınıza Uygun One Plus 5T Kılıfları

One Plus 5T Kılıf çeşitlerimiz geniş ürün yelpazemiz sayesinde her zevke hitap eder nitelikte bulunuyor. Deri, suni deri, silikon, kauçuk, rupper, sert plastik, metal, alüminyum gibi farklı malzemelerden yapılmış olan One Plus 5T Kılıfları arasından istediğiniz güvenlik seviyesine ve kullanım alışkanlıklarınıza göre bir tercih yapabilirsiniz.

One Plus 5T Kılıf çeşitlerimiz tasarım olarak da çok zengin bir alternatife sahip. Kapaklı kılıflar, 360 derece kılıflar, ultra koruma kılıflar, ultra ince kılıflar, cüzdanlı kılıflar, yan kapaklı kılıflar, çekmeli kılıflar, dik kapaklı kılıflar, çanta kılıflar ve çok daha fazlasını seçeneklerimiz arasında bulabilirsiniz.

One Plus 5T Kılıf Fiyatları

One Plus 5T Kılıf çeşitlerimiz onlarca farklı renk ve desende tercihinizi bekliyor. Modellerimiz sade renklerde olduğu gibi şeffaf şekilde de bulunuyor. Telefonlarının gösterişinin değişmemesini isteyenler şeffaf olanları seçerek sade bir kullanım elde edebilirler. Bunun yanında 3 boyutlu figürler, karikatürler, grafikler, geometrik şekilli olanlar da mevcuttur.

Sitemizde tercihinize sunulan One Plus 5T Kılıfları kamera, flaş, parmak okuyucu, hoparlör, güç tuşu, kulaklık girişi, şarj girişi yerleri açık bırakılmaktadır. Bu sayede güvenlikten zafiyet oluşturulmaksızın kullanım kolaylığı sağlanmaktadır. Hiçbir şekilde kılıflarınızı çıkarmadan bütün aksesuarları kolaylıkla kullanabilirsiniz. En uygun fiyatlarda tarzınızı telefonlarınıza yansıtabilirsiniz.