Oppo Ekran Koruyucu


Oppo, dünyanın önde gelen akıllı telefon üreticilerinden birisidir. Ülkemizde yeni yeni yaygınlık kazanmaya başlasa da dünya genelinde akıllı telefon sektörüne en büyük yatırım yapan firmaların başında geliyor. Telefonları özellikle kamera ve performans yönünden kullanıcılara benzersiz deneyimler yaşatıyor. Geniş akranları ile de kullanım kolaylığı sağlıyor. Oppo kullanıcılarının telefonlarını koruma altına alabilmeleri için mutlaka kırılmaz ekran filmi tercih etmeleri gerekiyor. Firmamız, en kaliteli Oppo ekran koruyucu çeşitlerini tercihe sunuyor.

Oppo telefonunuzun modeline göre sitemizde temperli cam çeşitlerini bulabilirsiniz. Alacağınız koruyucunun telefonunuzun ekranı ile tam uyumlu olacağından emin olabilir, güvenle kullanabilirsiniz. Özel tasarım ve üretim olan ekran koruyucu film çeşitlerimiz milimetrik ölçümlerle, telefonunuzun ekranında hiçbir boşluk bırakmayacak nitelikte üretilmişlerdir.

Dokunmatik Hassasiyetini Azaltmayan Kırılmaz Ekran Camı

Oppo, modellerinin her biri en geniş ekran çerçeve oranına sahip telefonlardır. Bu yüzden nano ekran koruyucu modellerini tercih etmek gerekir. Firmamız ileri teknolojiyle ürettiği full body ekran filmi çeşitlerinde çerçeveye tam yaslanan, ekranda hiçbir boşluk bırakmadığı gibi çıkıntı da oluşturmayan ekran koruyucuları tercihe sunuyor. Bu sayede telefonlarınızın ekranlarından alacağı darbe, düşme, çarpa ve diğer darbelere karşı üstün dayanıklılık kazanmış olur. Böylece ekranlarda oluşacak çizik, çatlak ve kırıkların önüne geçilmiş, akıllı telefonlarınız koruma altına alınmış olur.

Ekran koruyucuların amacı akıllı telefonlarınızın ekranlarını muhafaza etmektir. Bu yüzden kaliteli, tam kaplayan ekran koruyucu seçilmelidir. Aksi taktirde sadece varlığından ibaret olacağı gibi telefonunuzun kullanım konforunu da azaltır. Firmamız ek kaliteli Oppo ekran koruyucuları ile beklentilerinizi fazlasıyla karşılamaktadır.

Leke Tutmayan 3d Ekran Koruyucu

Firmamızda satın alacağınız Oppo ekran koruyucularının tamamı ileri nesil ürünlerdir. 3d ekran koruyucu ve 5d ekran koruyucu çeşitlerimiz ile telefonlarınızın kullanım hassasiyetinde hiçbir kayıp yaşamadan güvenliğini arttırabilirsiniz. Tırnaklarınızla, yüzüklerinizle çizilmesinin dahi önüne geçerken ekranlarınızda hiçbir iz kalmaz. Leke bırakmaz. Ekranlarınızın dokunmatik hassasiyetini azaltmadığı gibi canlılığını arttırır.

Sitemizden satın alacağınız Oppo ekran koruyucularının uygulaması son derece basittir. Ekranınızı silip kabarcık kalmayacak şekilde rahatça uygulayabilir, dilediğiniz zaman iz bırakmayacak şekilde çıkarabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR