Oppo Kılıfları ve Aksesuarları

Mobil Fotoğrafçılığın Amiral Gemisine Kılıf Koruması

Kameralı cep telefonu üretimine odaklanan Oppo tarafından üretilen cihazlar, mobil fotoğrafçılık teknolojisine getirdiği yenilik ve canlılığın etkisi ile özellikle gençler tarafından yaygın olarak kullanılıyor. 5 ve 16 MP öne kameraları ile selfie güzelleştirme çağı açan akıllı telefonları ilk kez piyasaya süren ve akıllı telefonla fotoğrafçılık deneyimlerinde milyonlarca kişi tarafından kullanılan markanın farklı model cihazları için özel olarak tasarlanan kılıf çeşitlerimizle telefonunuzun ömrünü uzatıyoruz. 360 derece kılıf ile mobil telefonunuzu her yönüyle koruma altına alabilir ya da bulunduğunuz ortamın özelliğine uygun bir kılıf tercih edebilirsiniz. Bu noktada su geçirmez kılıflar ideal bir alternatif olabilir.

Oppo’ya Ekran Koruması

Kaliteli malzemeden üretilmiş ekran koruyucu filmler kullanarak Oppo telefonunuzu darbe ve kirlenmeye karşı koruyabilirsiniz. Yuvarlatılmış kenarları ile darbeyi dağıtma gücü artırılan filmlerin yanı sıra inceltilmiş filmler ve nano ekran filmleri ile ekran korumasında zarafet, şıklık ve direnci aynı anda elde edebilirsiniz. Özel cam filmler ile dokunmatik ekran hassasiyeti etkilenmeden parmak izi gibi kirlilikleri engelleyebilirsiniz. Güçlü darbelere ve keskin objeler tarafından çizilmeye dayanıklılık sağlamak üzere kimyasal işlemlerden geçirilerek üretilmiş 5d temperli camlar kullanarak ekran koruyucu filmde üstün performansın etkisinden faydalanmayı tercih edebilirsiniz.

Şarj Sorunu Yaşamadan Müzik ve Oyun Keyfi

 

Oppo akıllı telefonlar yalnızca yaşattığı mobil fotoğrafçılık deneyimi ile değil müzik ve oyun keyfi için de kullanılıyor. Çevrenizdekileri rahatsız etmeden müzik dinlemeyi sürdürmek üzere kulakiçi kulaklıklar kullanabilirsiniz. Kulak konforunuz için kulaküstü kulaklıklar kullanmayı tercih edebilir ya da teknolojinin nimetlerinden biri olan bluetooth kulaklıklar ile müzik keyfi yaşayabilirsiniz. Web sitemizden kulaklıkların yanı sıra Oppo cihazlar ile uyumlu oyun aksesuarları da temin edebilirsiniz. Oyun ve müzikle telefon kullanımı daha keyifli olsa da şarjın çabuk bitmesi sorun olabilir. Bu durumda power bank kullanarak yanınızda sürekli şarj aletleri ile dolaşma ya da güç kaynağı arama zahmetinden kurtulabilirsiniz. Araç kullanırken güvenli bir şekilde telefonunuzu kullanmaya devam etmek isterseniz araç tutucular işinizi kolaylaştıracaktır. Üstelik araç içi tutucular sayesinde trafik kurallarını ihlal etme riski de ortadan kalkar.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR