Oyun Aksesuarları

Mobilde PUBG Deneyimini Başka Boyuta Taşıyın!

Oyun dünyasının son dönemlerdeki hakim türü Battle Royale kısa bir süre önce mobil platformlarda da yerini aldı. Çeşitli oyun platformlarında olduğu gibi mobil platformda da oldukça zevkli bir oynanış sunan ve herkes tarafından sevilerek oynanan PUBG akıllı telefon sahiplerinin telefonların elinden düşürmemesini sağladı. Mobil platformdaki PUBG deneyimlerini çok daha iyi noktaya taşıyacak olan Telefon PubG Konsol ürünlerini sizlerle buluşturuyoruz. Oyunu dokunmatik ekranlara temas eden parmaklar yerine özel aparatların kullanımıyla birlikte daha iyi bir şekilde oynamak için geliştirilmiş olan bu araçlarla oynamak çok daha zevkli bir oyun deneyimi sunarken oyundaki başarı şansını da yükseltiyor.

PUBG Aparatlarının Özellikleri Nelerdir?

Genellikle mobil platformlardaki oyun deneyimini daha iyi hale getirmek üzere PUBG’ye özel olarak ürün geliştiren Baseus tarafından geliştirilen Telefon PubG Aparatı ürünleri yüksek hassasiyet özelliği sayesinde oyuncuların istediklerini en kısa sürede ekranda alabilmelerini sağlamaktadır. Pek çok kişinin en merak ettiği özelliklerden biri olan aparatların telefon kılıfları varken oynanıp oynanmaması konusunda da bizler telefonların dış yüzeylerinin daima korunabilmesini sağlamak adına telefon kılıfıyla da oynanabilen ürünleri sizlerle buluşturuyoruz. Ekran üzerindeki dokunmatik bölümleri çok daha iyi temas eden ve daha az yorucu hale getiren bu aparatlar hiçbir şekilde oyunda hile olarak görülmemektedir. Ayrıca ürünlerimizin hiçbirinin oyun sistemi tarafından bir eklenti kullanıldığını algılaması da mümkün olmamaktadır.

PUBG Aparatları Telefona Zarar Verir Mi?

Hareketli klips özelliği sayesinde telefonların yan tutulmasının ardından telefonun üst bölümlerinden kolaylıkla tutturulabilen PUBG aparatları hem kolay takıp çıkarma özelliğiyle hem de rahat kullanımıyla pratik bir kullanım sağlar. Bu şekilde zorlayıcı olmayan bir işlevselliğe sahip olduğu için Telefon Oyun Aksesuarları arasında son dönemde popüler olan PUBG aparatlarının da hiçbir şekilde telefona zarar vermesi mümkün olmamaktadır. Çok küçük boyutları sayesinde telefon üzerinde taşınabileceği gibi aynı zamanda yanınıza da alabileceğiniz bu ürünler avuç içine tam oturan gövdesiyle uzun süreli oynanışlarda parmaklarda yaşanan ağrıları ve terleme sorununu da ortadan kaldırmaktadır. Oyun meraklıları için geliştirilmiş olan bu ürünler hakkında bizlerden detaylı bilgi alabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR