Realme C3 Kılıfları

Realme, Çin merkezli Oppe Elektronics tarafından 2018 yılında, Oppo’nun alt markası olarak kurulmuş ve o günden bu yana dünya genelinde büyük yatırımlar yapmaya başlamıştır. Marka, akıllı telefon üretiminde yüksek teknoloji ile uygun fiyatı bir arada sunma hedefiyle ilerlemekte, her geçen gün yeni modellerle kullanıcıların karşısına çıkmaktadır. Markanın bu ürünlerinden birisi olan Realme C3, 6,5 inçlik ekranı, 64 GB dahili hafızası, 5000 mAh bataryası, fonksiyonel kameraları ve daha onlarca özelliği ile öne çıkıyor. Ülkemiz pazarında orta segmentte sahip olabileceğiniz Realme C3 telefonunuzu çizilmelerden, kırılmalarda, darbelerden korumak için Realme C3 kılıf çeşitlerinden destek almanız gerekir.

Realme C3 Kılıf Modelleri

Realme C3 kılıfları çok geniş bir kategoride yer alıyor. Bunlar arasından kullanım alışkanlıklarınıza ve telefonunuzu nasıl muhafaza etmek isteğinize göre dilediğinizi seçebilirsiniz. Bu sayede telefonlarınızı ufak çaplı düşmelerde, çarpmalarda kırılmalara karşı koruyabilirsiniz. Herhangi bir yere koyduğunuzda, çantanızda, cebinizde taşırken çizilecekleri endişesi yaşamazsınız. Bütün bunlar aynı zamanda telefonunuzun estetiğini korumanıza yardımcı olur.

Sayfamızda tercihinize açtığımız Realme C3 kılıf çeşitleri farklı kılıf tiplerindedir. Bunlardan bazıları şunlardır:

  • 360 derece kılıf,
  • Darbe önleyici kılıf,
  • Der görünümlü kılıf,
  • Desenli kılıf,
  • Kenar korumalı kılıf,
  • Sert kapak kılıf,
  • Silikon kılıf,
  • Tam korumalı kılıf, ultra ince kılıf.

Görüldüğü gibi tercihinize açtığımız kılıfların her birisi gerek materyal gerekse işlevsellik bakımından zenginlik sunuyor. Bu sayede sizler telefonlarınızı dilediğiniz gibi koruyabiliyor, uzun yıllar daha ilk günkü haliyle, estetiğiyle kalmasını sağlayabiliyorsunuz.

Telefonlarınıza Tam Uyumlu Realme C3 Kılıfları

Realme C3 telefon kılıfları aynı zamanda renk, desen alternatifine de sahiptir. Bu sayede telefonunuzu nasıl görmek veya göstermek isterseniz ona göre seçim yapabilirsiniz. Sade renkli olanlardan tarzınıza en iyi hitap eden Realme C3 kılıfları seçebileceğiniz gibi eğer orijinal renginin görünmesini isterseniz şeffaf kılıf çeşitlerine yönelebilirsiniz. Ya da çok daha hareketli ürünlerimiz ile tarzınızı, ruh halinizi telefonunuza yansıtabilirsiniz.

Realme C3 telefon kılıfları ile sunduğumuz ayrıcalıklar sadece kılıf çeşitleri ve kılıf renkleri konusunda değildir. Aynı zamanda tasarımlarında en ince detaylara dikkat ediyoruz. Şarj soketi, kulaklık girişi, hoparlör gibi bütün aksesuarlarınızın hiç birisini kılıfınızı çıkarmadan kullanmaya devam edebilirsiniz. Güç tuşları, kameralar, parmak okuyucu gibi detaylar en ideal oranda boş bırakılmıştır. Bu sayede telefonlarınızın kullanım konforunda herhangi bir kayıp yaşamadığınız gibi çok daha rahat kullanabilir, daha etkili bir tutuş yakalayabilirsiniz. Bütün bu ayrıcalıklara uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR