Reeder P13 Blue Max Kılıf Çeşitleri

Reeder rekabeti kızışan akıllı telefon piyasasında yaptığı atılımlarla fiyat performans cihazlarını kullanıcılarla buluşturmaya devam etmektedir. 6.49 inç Ekran boyutuna sahip olan cihaz 4 GB ram ve Çift hat desteğine sahiptir. Ayrıca 8 çekirdekli işlemcisi 13MP kamera çözünürlüğü ile sadece 180 gram ağırlığına sahiptir. Telefon Türkiye pazarında yarışa katılmasına rağmen en büyük eksikliği telefon için aksesuar ve kılıf bulunamamasıydı. Fakat kılıfland.com ailesi olarak gelen yüksek talepler doğrultusunda sizler için farklı seçenekler sunmaya devam ediyoruz.

Reeder’in mükemmel tasarımı son zamanlarda çıkan telefonlar arasında oldukça üst seviyede diyebiliriz. Bu tasarımı ve telefonu korumak için Reeder P13 Blue Max kılıf kullanmalısınız. Kullancağınız kılıf telefonunuzu ve aynı zamanda cebinizi koruyacaktır.

Kaliteli Reeder P13 Blue Max Kılıfları

Reeder P10 Blue Max kılıfları konusunda seçici olmak gerekirse telefonunuz için hem en uygun hemde tam uyumlu kılıf seçmek zorundasınız. Aksi taktirde uyumsuz olan kılıflar telefonunuzu kullanmanızda sizi zora sokacaktır. Eğer cihazınız ile tam uyumlu bir Reeder P13 Blue Max kılıf  kullanmak istiyosanız sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Hem uygun fiyatla hem de hiçbir yerde bulamayacağınız kılıfları sayfamızda bulabilirsiniz.

Sitemiz üzerinden alacağınız kılıflar telefonunuz ile birebir uyum sağlamaktadır. Kamera bölmesi , şarj soketi ve tuş kombinasyonları oldukça uyumlu ve zarif olan kılıflar telefonunuzu en iyi şekilde koruyacaktır.

İndirimli Reeder P13 Blue Max Kılıfları

Reeder P13 Blue Max kılıf seçenekleri arasında Şeffaf kılıflar , Renkli silikon kılıflar ve cüzdan kılıflar gibi seçenekler yer almaktadır. Bu kılıflardan ardan en çok tercih edilen model renkli silikon kılıflardır. Bu kılıfların farklı renk skalası telefonunuza farklı bir görünüm kazandırarak diğer telefonlara göre daha farklı kılmaktadır. Telefonunuz için diğer uyumlu kılıf ise  cüzdan kılıflardır. Bu tarz kılıflar para ve kart gibi eşyalarınızı rahatlıkla taşımanız ve telefonunuzu düşmelere karşı en iyi şekilde korumak için tasarlanmış kılıflardır.

Sayfamızda en iyi kılıfları bulabileceğiniz ürünler %30 indirimli olarak kapınıza kadar ücretsiz kargo ile gelmektedir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR