SAMSUNG EKRAN KORUYUCU

Samsung Ekran Koruyucu Telefonun Dış Etmenlere Karşı Korumasının Sağlanması

Çağ değişirken küreselleşen dünya le mesafeler icatlar sayesinde kısalmıştır. Telefonlar bu yönde icat olurken yerinde saymamış icadından bu yana gelişimine devem etmektedir. Uzun mesafeler dahi olsa iletişimin aracı olan bu teknolojik aletler gelişmesi kadar hassas yapıda lan araçlar olarak yer almaktadır. Hassas yapılarını korumak için kırılmaz ekran filmi kullanımı ile olası bir kaza durumunda ekranın zarar görmesinin önüne geçmek oldukça basit olmaktadır. Sunduğumuz telefon ürünlerinden olan Samsung ekran koruyucu telefonun düşme ya da üzerine herhangi bir dış etkinin olması durumunda zararın önüne geçmektedir. Nano ekran koruyucu modellerimiz de son teknoloji olarak yer alan ve kolaylıkla müşterilerimize ulaştırdığımız içeriklerdendir.

Samsung Ekran Koruyucu Full Ekrana Yapılırken Dikkat Edilecekler

Samsung firmasının ürettiği tüm teknolojik aletler, çoğu zaman sektörde en bilinenler arasında yer alır. Son zamanlarda çıkardığı telefon modelleri ile devleşen firma dünya çapında önemli olan kurumlar arasında yer alır. Telefonu satın alma sürecinin ardından herhangi bir dış nedene bağlı ekranında çizilme ya da kırıma olabileceğinden tam kaplayan ekran koruyucu kullanmak büyük önem arz etmektedir.

Öze bir koruyucu olan tamperli cam koruyucu çeşidi modellerimiz diğer koruyuculardan farklı şekillerde parçalansa dahi küçük parçalar zedeleyici özellikte olmayan özel içerikli bir tür ekran koruyucu olurken telefonlar için farklı ekran koruyucu film modellerimiz mevcuttur.

Nerden Samsung Ekran Koruyucu Temin Edilmesi Doğru Olacaktır ve Fiyatları Hakkında

Telefonların ekranları oldukça hassas yapılı olup özel imalat olup özel boyutlarla telefona uygun şekillerde yapılırken bu ekranlara için de özel olarak üretilen ekran koruyucular söz konusudur.  Ekran boyutuna bağlı olarak yapılan Full body ekran filmi uygulayarak hassas ekranların sonrasında olabilecek masraflarının önüne geçmeye çalışmaktayız.  Çeşitli olan ekran koruyucularımız içerisinde yer alan 3d ekran koruyucu modellerimiz ekran kıvrımına bağlı olarak özel üretilen modellerden meydana gelmektedir. Diğer bir özel kıvrım olan 5d ekran koruyucu modelleri de yine aynı şekilde değişik modellerimizin olmasına ek olarak Samsung telefonun derecesine bağlı olarak tam bir ekran koruması adına özel olarak sunduğumuz hizmettir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR