Samsung Galaxy A20S Kılıfları

Samsung dünyanın en büyük telefon üreticisi konumunda bulunuyor. Marka, pek çok ürün grubunda olduğu gibi bu alanda da liderliği yakalamış ve uzun yıllardır ülkemizde de en fazla tercih edilen telefon markalarından birisi olmuştur. Samsung, her bütçeye uygun, her ihtiyaca hitap eden yüzlerce modele sahip. Bunlar alt, orta ve üst segmentlerde yer alıyor ve herkes için Samsung’un bir telefon modeli bulunuyor. Markanın en son serilerinden birisi A serisi ve bu ailenin en çok tercih edilen modellerinden birisi A20 oldu. Samsung, A20’de yakaladığı başarıyı biraz daha ileriye taşıyarak A20s’i piyasaya çıkardı. Bizler de sizler için en kaliteli Samung Galaxy A20S Kılıf modellerini sunuyoruz.

Telfonunuzla tam uyumlu A20S Kılıf Çeşitleri

Samung Galaxy A20s, performans ve gürünüm olarak kullanıcılarına apayrı bir deneyim sunuyor. Arakada üç kamera, önde üç kamera, parmak okuyucu, 6,5 inçlik ekran ile gelen A20s her ne kadar kaliteli yüzeyi ile dikkat çekse de bütün akıllı telefonlar gibi iyi muhafaza edilmesi gerekiyor akıllı telefonları muhafaza etmenin en iyi yolu da kılıf kullanmaktan geçiyor. Sitemizde A20S Kılıfları onlarca farklı modelde ve renkte sizlere sunuluyor. Bütün kılıf çeşitlerimiz özel olarak tasarlanmış, milimetrik hesaplamalar doğrultusunda telefonlarınızı tam saracak şekilde dizayn edilmiştir. Arakadaki üç kamera, parmak okuyucu sensor, flaş alanları uygun ebatta boş bırakılmış, telefonunuzun kullanımında en küçük bir kayıp yaşamamanız için hazırlanmıştır.

Şeffaf ve Renkli Samsung Galaxy A20S Kılıfları

Samsung Galaxy A20s siyah, mavi, yeşil ve kırmızı renk alternatifleriyle tercihe sunuluyor. Bunların her biri ayrı bir güzelliğe sahip ve kullanıcılara da diledikleri renge sahi olma fırsatı veriyor. Sitemizde A20S kılıf çeşitlerinde çok farklı renk alternatifleri sunuyoruz. Dilerseniz şeffaf seçebilir, telefonunuzun orijinal rengini olduğu gibi dışa yansıtmasını sağlayabilirsiniz. Ya da farklı renkler ile tarzınızı değiştirebilir, stilinizi dilediğiniz renkten yana kullanabilirsiniz. Dilerseniz daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. Ürünlerimiz tamamen insan sağlığına ve doğaya uygun malzemelerden imal edilmiş, uzun yıllar deforme olmadan kullanmaya devam edebileceğiniz standartlardadır.