Samsung Galaxy A60 Kılıfları

A60 Kılıf Modelleriyle Göz Dolduruyor.


Samsung Galaxy A60 Kılıf için en uygun aksesuarlar arasın da , kapaklı kılıf, tam koruma kılıf, 360 Derece 3 Parça , Yüzüklü Silikon ve Premium kılıflar gibi farklı seçenekler yer almaktadır. Bu aksesuarların yanın A60 için yeni çıkan bir kılıf ise tam anlamıyla cihaz ile mükemmel uyum göstermektedir. A60 için üretilen kılıfın ismi String Line.Bu kılıf mat silikon malzemeden üretilmiştir ve kılıfın üzerinde ince çizgiler yer almaktadır. Bu çizgiler telefonu olduğundan daha farklı göstererek şık bir görünüm kazandırmaktadır. Aynı zamanda kılıfın esnek ve yumuşak yapısı sayesinde telefonunuzu kolayca takıp çıkartabiliyorsunuz.


Yeni Üretim A60 Kılıfları


String Line  kılıfla aynı gün içerisinde piyasa sürülen bir diğer A60 kılıf ise Yüzüklü Renkli Silikon kılıflardır. Bu kılıf farklı renklere sahip silikon malzeme üzerine yüzüklü olarak üretilmiştir. Kılıfın en önemli özelliklerinden birisi kenar korumalı olmasıdır. Bu sayede Samsung Galaxy A60 kılıf hem silikon malzemeden kenar korumalı olarak üretilmiş ve yüzüklü olması kılıfın en büyük avantajıdır. Kılıfın yüzüklü olması , film veya dizi izlerken stand olarak kullanabilmeniz ve aynı zamanda mıknatıslı araç tutucularınızla da uyum göstermesi için özel olarak tasarlanmıştır. Ayrıca telefonla görüşme yaparken yüzüğü parmağınıza takarak telefonunuzun elinizden kaymasını engelleyebilirsiniz.


Samsung Galaxy A60 İçin Üretilen Diğer Kılıflar


Tam koruma kılıf kullanmak isteyen kullanıcılar için üretilen en önemli A60 Kılıf 360 Derece GGK Tam Koruma Kılıfıdır. Bu kılıf 3 parça modüleler olarak üretilmiştir. 3 parça olarak telefona monte edilerek ileri düzey bir koruma sağlamaktadır. Bu kılıfın tek negatif yanı kılıf ile birlikte eski 360 derece kılıflarda olduğu gibi ekran koruyucu ile birlikte gelmemesidir. Bu kılıfı aldığınız da kılıf ile birlikte ekran koruyucu gelmediğinden dilerseniz bu kılıfla birlikte telefonunuz ile tam uyumlu nano ekran koruyucu satın alarak telefonunuzun korumasını arttırabilirsiniz. A60 Kılıf seçiminizi yaptıktan sonra sitemiz üzerinden en uygun fiyatlarla ve ücretsiz kargo seçeneği ile satın alabilirsiniz.