Samsung Galaxy A7 2018 Kılıfları

Samsung Galaxy A7 2018 Kılıfları

Akıllı cihaz denildiğinde akla ilk gelen markalardan birisi Samsung’dur. Kore markası olan Samsung oldukça yüksek teknolojik özellikler sunmaktadır. Bilgisayardan eksik kalır yanı olmayan modelleri bunun yanı sıra fotoğraf makinesi ve müzik çalar gibi ek özelliklerde de başarılı uygulamalar sunmaktadır. Samsung’un başarılı modelleri içerisinde Galaxy A7 2018 bulunmaktadır. İnce yapısı ve göz alıcı tasarımı en çok tercih edilen modeller arasına girmesini sağlamıştır. Yüksek performans sunan model siyah, altın ve mavi renk seçeneklerine sahiptir. Bu model telefonları kullananlar için kılıf ve kapak kullanılması kaçınılmaz olarak görülmektedir. Arka kısmının cam olması nedeni ile çizilme ve kırılmalara karşı korunması şarttır.

Samsung Galaxy A7 2018 Kılıf Seçenekleri

Firmamız Samsung Galaxy A7 2018 Kılıfları için sizlere farklı seçenekler sunmaktadır. Akıllı telefonlarınızı daha rahat ve korkmadan kullanabilmek için sunulan modeller içerisinde beğendiğiniz modelleri seçip satın alabilirsiniz. Kılıf seçenekleri içerisinde ince modelleri beğenenler için farklı silikon seçenekler sunulmaktadır. İnce silikon modeller rahat bir kullanım sunarken telefonları kalınlaştırmaz. Koruma noktasında bir adım geride kalsa da hafif darbe ve düşürme gibi durumlara karşı çizilme ve çatlama koruması sağlar. Yüksek koruma sağlayan modeller farklı katmanlardan oluşabilmektedir. Silikon ve metalin birlikte tercih edildiği yüksek kaliteli malzemeden üretilmiş olan modeller oldukça iyi koruma sağlar. Düşürme ve benzeri durumlar için kenar ve arka kısımlarını iyi şekilde korumaktadır. İnce silikon ve yüksek korumalı modeller farklı renk ve desen seçeneklerine sahiptir.

Hem Cüzdan Hem Kılıf Modeller

Samsung Galaxy A7 2018 Kılıf seçenekleri içerisinde cüzdan şeklindeki modeller de bulunmaktadır. Yandan kapaklı tasarıma sahip olan modeller deri malzemeden üretilmiştir. Telefonların hem arka kısmına hem de ön kısmına koruma sağlamaktadır. Yandan doğru açılan kapağı ile ekran için ideal koruma sağlar. Bazı modellerinde ön kapak kapalı iken dahi telefon kullanılabilmektedir. Cüzdan şeklindeki modellerde kart ve para koymak için özel bölmeler bulunmaktadır. Telefonunuz ile birlikte cüzdan taşımanıza gerek kalmadan ihtiyacınız olan şeyleri özel bölmelerine koyabilirsiniz. Telefonun yatay şekilde kullanımına da imkan vermektedir.