Samsung Galaxy A71 Kılıf Çeşitleri

Samsung Galaxy A71 modeli fiyatı, performansı, estetik tasarımı ve daha pek çok özelliği ile orta segmentteki telefonlar arasında bütün dengeleri alt üst etmiştir. Diğer markaları çok geride bıraktığı gibi bugüne kadar aynı segmentteki kendi modellerini de geride bırakmıştır. Çünkü Samsung Galaxy A71, 6.7 inç ekran, 128 GB dahili depolama alanı, 6 GB RAM, 8 çekirdekli işlemcisi ve 4500 mAh bataryasıyla benzersiz bir deneyim sunuyor. Özellikle de arkada harika şekilde yerleştirilmiş, 64 MP kadar çıkan 4 kamera, 123 derecelik geniş açısı ve pek çok çekim moduyla fotoğraf, video alanında apayrı bir konsept sunuyor. Çok daha üst modellerde bulunan FHD+ ekran çözünürlüğü ve daha pek çok benzersiz özellikleriyle kullanıcılarını şaşırtıyor. Elbette bu kadar özellikli ve zarif telefonu sahiplerinin koruma altına almaları gerekiyor ve bunu sağlamanın en etkili yolu da Samsung Galaxy A71 kılıf modellerimizi tercih etmekten geçiyor.

Telefonunuzla Tam Uyumlu Samsung Galaxy A71 Kılıfları

Samsung Galaxy A71 kılıf çeşitlerimizin tamamı özel olarak tasarlanmıştır. Bu yüzden telefonunuzla %100 uyumlu olmakta, hiçbir fazlalık ya da eksik bırakmamaktadır. Telefonunuzun arkasında bulunan 4 kamera ve flaş alanı en ideal boşlukta bırakılmakta, telefonunuzu bir yere koyduğunuzda kameraların çizilmesini önleyecek kalınlık seviyesinde bu bölge ayarlanmış olmaktadır. Çevre birimleri olan kulaklık, şart soketi girişleri, hoparlör, güç tuşu, ses tuşları da en uygun şekilde, tam uyumlu hazırlanmıştır. Bu yüzden herhangi bir aksesuarı kullanacağınızda Samsung Galaxy A71 kılıfları kesinlikle çıkarıp takmanıza gerek kalmamaktadır.

Her Zevke Uygun Samsung Galaxy A71 Kılıfları

Samsung Galaxy A71 kılıfları yalnızca estetik üzerine kurgulanmış değil. Koruma görevini de en iyi şekilde yerine getiriyor. Kullanım alışkanlıklarına veya tercihinize göre 360 derece kılıf, bumper kılıf, cüzdan kılıf, desenli kılıf, kenar korumalı kılıf, mıknatıslı kılıf gibi onlarca kılıf tipi arasından seçim yapabilirsiniz. Silikon kılıflar, metal kılıflar, sert plastik kılıflar gibi farklı malzemelerden üretilmiş kılıfları seçebilirsiniz. Şeffaf, sade renk, karma renk ya da desenli gibi dilediğiniz renk formunu zevkinize göre tercih edebilirsiniz.