Farklı Tasarımlara Sahip Galaxy A80 Kılıfları


Samsung’un 2019 yılında çıkarmış olduğu Samsung Galaxy A80 telefon modeli için oldukça farklı görünüm de ve koruyucu kılıflar cihazınız en iyi şekilde korumakla kalmıyor aynı zamanda diğer telefonların sade görünümünden uzaklaştırıp yeni bir görünüm kazandırıyor. Galaxy A80 oldukça şık tasarıma sahip bir telefon olmasının yanı sıra telefonun hatları da oldukça ince ve gösterişli olarak üretilmiştir. Bu sayede kullanacağımız ince ve mat kılıflar telefonunuzun görüntüsünü bozmadan telefonunuzu koruyacaktır.

 

Samsung Galaxy A80 Airbag ve 360 Derece Koruma Kılıflar

A80 Kılıf şeçerken en çok tercih edilen telefon kılıfları arasında kuşkusuz air bag kılıflar ve 360 derece tam koruma kılıflar gelmektedir. Airbag kılıflar 2019 yılı içerisinde diğer kılıflara göre oldukça fazla tercih edilen kılıflar arasında yer almaktadır. Airbag kılıfların en önemli özelliği kenar korumalı olması ve şeffaf olmasıdır. Bu kılıfın arka yüzeyi sert plastik yan kısımları sert silikondan oluşmaktadır. Telefonlar yere düşürüldüğünde en fazla zararı köşelerden gördüğü için bu kılıf köşelerden gelebilecek  zararları en aza indirgemektedir.

Samsung Galaxy A80 Kılıfı için diğer bir kılıf önerimiz ise 360 derece tam koruma kılıflardır. 360 derece kılıflar telefonun ön , arka ve yan kısımlarını korumakla kalmıyor aynı zamanda kılıf ile birlikte özel olarak ekranınız için tam uyumlu bir ekran koruyucuda gönderiliyor. Bu sayede 360 yani tüm kenarlar ve ekran kısmı en iyi şekilde korunmuş oluyor. Farklı renk seçeneklerine sahip olan bu Samsung Galaxy A80 kılıf telefonunuzu en iyi şekilde korumaya yardımcı olmaktadır.

A80 Kılıfları ve Moda


Eğer yukarıda belirttiğimiz gibi airbag yada 360 derece gibi koruma kılıflarını tercih etmek istemezseniz daha farklı kılıflara göz atabilirsiniz. Bunlardan bazıları; Premier Mat Silikonlar,02 mm en İnce Silikon Kılıflar, Yüzüklü Telefon kılıfları , Room Karbon Silikonlar , Sert Mat Arka Kapaklar , Darbeye Tam Dayanıklı kılıflar gibi daha bir çok seçenek telefonlarınızı en iyi şekilde korumaya yardımcı olacaktır.