Samsung Galaxy A9 2018 Kılıfları

Samsung Galaxy A9 2018 İçin Özel Kılıflar

Samsung markası telefon markaları içerisinde en çok kullanılanlardan birisidir. Kullanışlı olması, güzel görüntüler sunması ve benzeri pek çok nokta ile öne çıkan marka akıllı telefon bakımından çok fazla seçenek sunmaktadır. Galaxy A9 2018 Samsung markasının özel telefonlarından birisidir. Özellikle fotoğraf makinelerinden farklı olmayan kalitede çekim yapan bir telefon olması ile öne çıkan model oldukça iyi bir dış görünüşe sahiptir. Bu güzel görüntüyü korumak için firma olarak birbirinden güzel ve sağlam kılıfları sizler için sunuyoruz. Beğendiğiniz kılıfı seçerek uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

Samsung Galaxy A9 2018 Kılıf Çeşitleri

Samsung Galaxy A9 2018 kılıfları her türlü ihtiyaca ve zevke hitap edebilecek seçenekler ile sizler için sunulmaktadır. Silikon kılıf çeşitleri en çok tercih edilen modeller arasında yer alır. İnce olan ve telefonun nazik görüntüsüne katkı sağlayan bu kılıflar arka ve yan kısımlar için koruma da sağlar. Sade ve desenli seçeneklere de sahip olan modeller telefona tam uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Deri ve cüzdan şeklindeki kılıflar ise kullanışlı modeller olarak görülür. İçerisine birkaç adet kart ve para koyma gözü bulundurmaktadır. Ön kısmındaki kapağı ile ekran koruma noktasında işlevsel olarak görülmektedir. Cüzdan şeklindeki modeller ekranın kapak kapalı iken de kullanıma imkân sağlayan bölümlere sahiptir. Farklı ve ışıltılı kılıfları sevenler için ise taşlı kılıf modelleri sunulmaktadır.

Samsung Galaxy A9 2018 Korumalı Kılıflar

Samsung Galaxy A9 2018 kılıf seçenekleri içerisinde öne çıkan modeller içerisinde yüksek koruma sunan seçenekler bulunmaktadır. Yüksek kalitedeki esnek malzemeden üretilmiş olan kılıflar telefona tam uyum sağlar. Özel lazer ile yapılan kesimleri sayesinde kılıflar takılı iken telefonun tüm fonksiyonları kullanılabilmektedir. Şarj, kulaklık ve dokunmatik fonksiyonlarda sorun yaşanmaz. Akıllı telefonların hem arka hem de ön kısmında koruma işlevi görmektedir. Arka ve ön kısmı cam malzemeden üretilmiş olan hassas telefonların çizilme, çatlama ve kırılmalara karşı korunması için tasarlanmıştır. Kenar kısımlarındaki güçlendirme sayesinde düşme gibi durumlara karşı ekstra koruma sağlamaktadır.