Samsung Galaxy C5 Pro Kılıfları

Samsung Galaxy C5 Pro Uyumlu Kılıflar

Samsung dünyanın en meşhur akıllı telefon üreticileri arasında yer almaktadır. Sahip olduğu tecrübesi ve yüksek teknolojisi ile çok farklı seçeneklerde akıllı telefonların üretimi gerçekleştirilmektedir. Kore firması olması tüm dünyada tanınması ve kullanılması noktasında etkili olmuştur. Samsung markasının piyasaya sürdüğü modellerden birisi de Galaxy C5 Pro modelidir. Samsung Galaxy C5 Pro fiyatına göre yüksek performans sunan bir üründür. Geniş ekranı ve kullanışlı bir sisteme sahip olması sayesinde çok tercih edilmektedir. Ancak çok kullanılan bu modelin rahat kullanımı için kılıf şart olarak görülmektedir. Firma olarak onlarca farklı kılıf çeşidini bu modelin kullanıcıları için sunuyoruz.

 Samsung Galaxy C5 Pro Kılıf Seçenekleri

Samsung Galaxy C5 Pro kılıfları için sunulan seçenekler içerisinde en çok tercih edilen modeller ince tasarıma sahip silikon malzemelerden üretilen modellerdir. Samsung akıllı telefon modellerinin büyük çoğunluğu ince bir tasarıma sahiptir. İnce kılıflar bu nazik yapıyı çok fazla bozmadan kullanım imkânı sunar. Esnek silikon yapısı ve telefonun etrafını saran tasarımı sayesinde temel düzeyde koruma sağlamaktadır. İnce kılıf modelleri şeffaf, tek renk ve desenli seçeneklere de sahiptir. Kılıf seçenekleri içerisinde en şık modeller deri malzemeden üretilmiş olan ürünlerdir. Deri ürünler yandan kapaklı şekilde tasarıma sahiptir. Ekranı kapatacak şekilde tasarlanmış olan kapak sayesinde güvenlik sağlanmış olur. Dokunmatik ekran seçeneklerini kullanabilmek için tasarlanmış özel bölüm olan modeller diğerlerine göre daha kullanışlıdır. Ayrıca içerisinde kredi kartı ve para konulabilecek özel bölümlere sahip modeller de bulunmaktadır.

Dayanıklı ve Uzun Ömürlü Kılıflar

Samsung Galaxy C5 Pro kılıf seçenekleri içerisinde düşme ve çizilme durumlarına karşı yüksek güvenlik sağlamak üzere tasarlanmış olan modellerde bulunmaktadır. Yüksek kaliteli malzemelerden telefon için özel işlenerek üretilen bu kapaklar uzun süreli kullanım imkânı tanır. Metal ve benzeri sağlam malzemeler ile desteklenen tasarımları güvenlik seviyesinin yükselmesini sağlar. Telefonun fonksiyonlarının kapak takılı iken de kullanılabilmesi için özel tasarımı bulunmaktadır. Kulaklık ve şarj cihazı ile ilgili olarak sorun yaşamadan kullanabilirsiniz. Telefonların renklerine uyumlu model seçeneklerine de sahiptir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR