Samsung Galaxy J7 2017 Kılıfları

Dikkat Çeken Tasarım

Samsung Galaxy serisi içinde kullanıcıların en fazla ilgi gösterdiği cihazlardan biri de J7 serisi. 2017 yılında yenilenerek şirket tarafından piyasaya sürülen J7 2017 serisi, full HD özelliği, farklı megapiksel kalitesine sahip ön ve arka kameraları, 5.5 inç ebadında ekranı ile dikkat çekiyor. Serinin hızlı bir versiyonu olarak öne çıkan cihaz kullanıcıların ilgisi ile karşılanırken bir yandan da bu değerli cihazı koruma çabaları gündeme geliyor. Başta ekranı olmak üzer cihazı çizilme ya da kırılma ile sonuçlanabilecek çeşitli dış etkilerden korumanıza yardımcı olmak amacıyla sitemizde Samsung Galaxy J7 2017 Kılıf çeşitlerini satışa sunuyoruz. Kullanımı olumsuz etkilemeden cihazı koruma altına alan kılıf seçenekleri için alternatif modellerimizi inceleyebilirsiniz.

Darbelere Karşı Etkin Koruma

Samsung Galaxy J7 2017 Kılıfları içerisinde ilgi gören modellerden biri olan darbe emici kılıf, dayanıklılığı dolayısıyla kullanıcıların sık tercih ettiği kılıflar arasında yer alıyor. Kaliteli silikon ve rubber malzeme kullanılarak üretilmiş olan bu kılıf yardımıyla, cihaza zarar verebilecek nitelikteki darbelerin etkisi azaltılabiliyor. Oldukça dayanıklı bir ürün olması nedeniyle darbe emici olarak adlandırılan bu kılıfta sağlığı olumsuz etkileyecek bir malzeme kullanılmamış olması, sürekli elimizde ya da yanımızda bulundurduğumuz bir cihazla birlikte kullanacağımız bir aksesuar olması yönüyle önem taşıyor. Kolay kullanıma yönelik tasarlanan ve takıp çıkarmada sorun yaşatmayan bu kılıf yalnızca darbeye değil kir ve toza karşı da cep telefonunuzu koruyor. Tam uyumlu kalıbı ile sensörlerde işlev kaybı olmadan kullanabileceğiniz bu kılıf şebeke sinyallerini de engellemiyor.

Darbelere Karşı Şık Koruma

Samsung Galaxy J7 2017 kullanımına cihazın şık tasarımı sebebiyle karar verdiyseniz, telefonunuzu korumak isterken bu şık görünümü bozmak istememeniz çok doğal. Sitemizde bulunan rengarenk kılıf çeşitleri sayesinde telefonunuzu dilediğiniz renkte kullanabilir ve özel tasarım kılıfları kullanarak cihazı korurken aynı zamanda estetik zevkinize uygun seçimler yapabilirsiniz. Darbe emici kılıf tercih ederek yoğun koruma sağlarken, bu kılıf modelinin sahip olduğu gri, gold, turuncu, mavi, pembe ve siyah gibi birbirinden oldukça farklı renklerle bu korumaya estetik katabilirsiniz.