Samsung Galaxy M21 Kılıf Çeşitleri

Samsung çeşitli alanlarda ürünler geliştiren bir markadır ve özellikle akıllı telefon sektöründe geniş ürün yelpazesiyle son yılların en çok satan markasıdır. Her yıl farklı bütçelere ve ihtiyaçlara hitap eden alt, orta ve üst segment akıllı telefonlar geliştiren markanın en yeni modellerinden birisi Samsung Galaxy M21’dir.

Samsung Galaxy M21, 6,4 inç ekranı, 64 GB dahili hafızası, 8 çekirdek işlemcisi, FHD+ ekran çözünürlüğü, 20 MP ön kamerası, 48, 5, 8 MP arka kameraları ve daha onlarca üst düzey özelliği ile öne çıkmaktadır. Bütün bu özellikler 6000 mAh’lik güçlü bir batarya ile desteklenmektedir. Kullanıcısına üst düzey bir akıllı telefon deneyimi sunan model, aynı zamanda korunma ihtiyacı duymaktadır. Bunun en kolay ve en etkili yolu ise Samsung Galaxy M21 kılıf çeşitlerinden yararlanmaktır.

Tam Korumalı Samsung Galaxy M21 Kılıfları

Kılıfland olarak uzun yıllardır üst düzey telefon kılıflarını kullanıma sunuyoruz. Birbirinden kaliteli, estetik ve fonksiyonel Samsung Galaxy M21 kılıfları ile de ihtiyaçları karşılıyoruz. Sayfamızda tercihinize sunulan ürünlerimizin her birisi dünya standartlarında kaliteye sahiptir. Kullanılan materyaller insan ve çevre sağlığına zararsızlardı.

Telefonunuzu hangi seviyede korumak istediğinize ve nasıl bir tasarımda görmek istediğine göre geniş bir kılıf tipi sunuyoruz. 350 derece kılıf, desenli kılıf, silikon kılıf, darbe önleyici kılıf, deri görünümlü kılıf, kenar korumalı kılıf, tam korumalı kılıf, ultra ince kılıf ve çok daha fazla kılıf tipi arasından istediğinizi seçebilirsiniz.

Desenli modeller ile farklı zevkleri yansıtıyor. Renk ve şekil itibariyle birbirinden zengin desenlere sahip Samsung Galaxy M21 telefon kılıfları arasından mutlaka tarzınıza uygun birisini bulabilirsiniz. Eğer Samsung Galaxy M21 modelinizin kılıf kaynaklı kalınlığını en aza indirmek isterseniz ultra ince kılıf modellerimizi inceleyebilirsiniz. Çerçevelerinde herhangi bir boşluk kalmadan, tam koruma isterseniz 360 derece kılıf veya tam korumalı kılıf modellerimize yönelebilirsiniz.

Samsung Galaxy M21 Telefon Kılıfları

Samsung Galaxy M21 kılıf çeşitlerimiz arasında çok geniş bir renk seçeneği sağlıyoruz. Samsung Galaxy M21 kılıfları arasından şeffaf olanlar ile cihazınızın siyah, mavi renklerinin aynı şekilde dışa yansımasını sağlayabilirsiniz. Sade bir renk isterseniz bunlar arasından dilediğiniz parlak ya da mat rengi beğenebilirsiniz. Farklı renkler, desenler şekiller olsun isterseniz karma renkli Samsung Galaxy M21 telefon kılıfları arasından kendinize hitap edeni tercih edebilirsiniz. Hangi modeli seçerseniz seçim telefonunuzla tam uyumlu olacağından emin olabilirsiniz.

 

 

ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR