Samsung Galaxy M40 Kılıfları

Samsung dünyanın en büyük elektrik elektronik üreticilerinden birisi ve markanın en güçlü olduğu alanlardan bir tanesi de telefon kategorisi. Dünya genelinde son yıllarda en fazla satan telefon markası olan Samsung M serisi ile dikkatleri bir kez daha üzerine topladı bu seride M40 hafızası, işletim sistemi, kamerası, ekranı ve daha pek çok yeni nesil donanımıyla orta segment bir telefon arayanların ilk tercihlerinden birisi oluyor. 6,3 inç ekrana sahip olan Samsung Galaxy M40 3500 mAh pil gücüne, 6 GB Ram kapasitesine sahip. Ön yüzünde 16 MP ön kamerası bulunuyor. Arka yüzünde ise toplam üç kamera yer alıyor. Bunların her biri farklı özelliklere ve farklı çekim kalitelerine sahip.

Samsung Galaxy M40, özellikleri ve fiyatı göz önünde bulundurulduğu zaman alınabilecek en iyi telefonlardan birisi, hatta en iyisi. Fakat bütün akıllı telefonlar gibi Samsung Galaxy M40 kullanıcılarının da telefonlarını daha uzun süre çizilmeden, kırılmadan kullanabilmeleri için korumaya almaları gerekiyor. Bunun en etkili ve kolay yolu ise Samsung Galaxy M40 kılıfları kullanmaktır.

Telefonunuzla Tam Uyumlu Samsung Galaxy M40 Kılıfları

Firma olarak uzun zamandır telefon kılıfları üretiyor ve sitemizde tercihinize sunuyoruz. Sektörümüzün ilk ve enlerinden birisi olmayı Samsung Galaxy M40 kılıf modellerimizde de sürdürüyor, en güzel M40 kılıklarını beğeninize açıyoruz. Sitemizde yer alan kılıf modellerimizin her bri uzman tasarımcılarımız tarafında, milimetrik ölçümler yapılarak tasarlanmış, üretilmiştir. Bu yüzden alacağınız kılıfların her birisi Samsung Galaxy M40 telefonlarınızla %100 uyumlu olacak, ekranda, çerçevede hiçbir boşluk bırakmayacaktır.

Telefon kılıflarının telefonlarınızı sarıp koruma altına alırken aynı zamanda kullanımına olumsuz etki yapmaması gerekir. Yani telefonlarınızda kullanım zafiyeti oluşturacak kılıflar sağlıklı değildir. Bu yüzden de esas kalite Samsung Galaxy M40 kılıf çeşitlerinin detaylarında gizlidir. Bizler bu duruma azami dikkat ediyor, telefonunuzdaki bütün kontrol tuşlarının rahatlıkla erişim sağlayabilmenizi dikkate alıyoruz. Yan taraftaki ses tuşlarını, güç tuşlarını en ideal oranda bazı kılıflarımızda açık bırakıyor, bazılarında uygun çıkıntı içerisine alarak korumaya alıyoruz. Samsung Galaxy M40 telefonunuzun arka yüzündeki üç kamera, flaş ve parmak okuyucu kısmını da en ideal oranda açık bırakıyoruz. Hem bunların çizilmesini önleyecek hem de kullanım sorunu oluşturmayacak kılıfları tercihinize sunuyoruz.

Samsung Galaxy M40 Kılıf Fiyatları

Samsung Galaxy M40 kılıfları aynı zamanda telefonunuzun şarj girişi, kulaklık girişi, hoparlör, mikrofon gibi detaylarını da rahatlıkla kullanabilmeniz için tasarlanmıştır. Bu yüzden alacağınız Samsung Galaxy M40 kılıf çeşitlerimiz ile telefonlarınızı çok daha rahat kullanabilecek, kolay takılıp çıkarılabilen kılıflarımızı hiç çıkarma gereksinimi duymadan aksesuarlarınızı kullanabileceksiniz. Onlarca renk ve desen seçeneği arasından zevkinize en uygun olanı tercih edebilirsiniz. Farklı malzemelerden üretilmiş, çeşitli detaylara sahip olanlar arasından en beğendiğinizi uygun fiyat ile satın alabilirsiniz.

₺29,90 KDV Dahil
₺49,90 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
%6 İndirim
%6İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
%6 İndirim
%6İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
%6 İndirim
%6İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
%6 İndirim
%6İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün