Samsung Galaxy  Note 10 Plus Kılıfları

 

Samsung Galaxy Note 10 Plus kılıf farklı seçeneklerle kullanıcıların beğenilerine sunuldu. Lansman kılıflarının yanında herhangi bir markaya sahip olmayan note 10 plus kılıflar farklı renk ve model seçenekleri ile satışa sunuldu. Özellikle samsung telefon kullananan kullanıcıların en çok tercih ettiği akıllı telefon kılıfları note 10 plus için çokça ilgi görmeye başladı.

Özellikle akıllı telefonların yaygın olarak kullanılmaya başlaması ile birlikte telefon kılıfları oldukça ilgi görmeye başladı. Gittikçe daha da incelen ve kavisli hale gelen telefonlar oldukça estetik bir görünüme sahip olduğundan dolayı korunmaya ihtiyaç duymaktadır. İşte en son olarak da tam kavisli ve oldukça ince bir yapıda üretilen Note 10 Plus tam da bu şekilde korunmaya ihtiyaç duymaktadır.

Tam Koruma Samsung Galaxy Note 10 Plus Kılıfı

Note 10 plus kılıf seçimi yaparken özellikle kavisli kısımlarına da dönen bir kılıf kullanmak cihazınızın düşme ve çarpmalarda zarar görmesini en aza indirgeyecektir. Note 10 Plus için üretilen darbe önleyici kılıf da tam da bu şekildedir. 2 farklı katmandan oluşan bu note 10 plus kılıfı telefonunun kavisli yerlerine 1cm civarında dönerek kavisli kısımları korumaya yardımcı olmaktadır. Kılıfın 2 farklı katman yapısından ilk katmanı TPU malzemeden diğer katmanı ise PC yani sert malzemeden oluşmaktadır. Bu note 10 plus kılıfının 2 katman olması özellikle köşelerden gelebilecek darbelere karşı cihazınızı en iyi şekilde korumaya yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Ayrıca kılıfın 5 farklı renk seçeneği de bulunmaktadır.

Yüzüklü ve Renk Değişimli Note 10 Plus KılıflarıNote 10 Plus için bir başka özel kılıf ise Standlı yüzüklü silikon kılıflardır. Bu kılıfın en önemli özelliği telefonunuzu korumakla kalmayıp aynı zamanda stand olarak da kullanılabilmesidir. Ayrıca kılıfın yüzük kısmı sayesinde telefonla konuşurken telefonunuzu rahat bir şekilde tutmanıza da yardımcı olmaktadır. Note Plus 10 Kılıf için renk değiştiren silikonlu kılıf modeli ise, 2 farklı renk tonunun harmanlanması şekilde üretilmiş kılıflardır. Bu kılıf silikon yapıda olup ince ve estetik bir görünüme sahiptir.