Samsung Galaxy Note 8 Kılıfları

Samsung Galaxy Note 8 İçin Kılıflar

Samsung denildiğinde birçok kişinin aklına akıllı telefonlar ve Note serisi modeller gelmektedir. Dünyanın en büyük akıllı telefon üreticisi olan marka onlarca farklı modelde ürün piyasaya sürmektedir. Ürün seçenekleri içerisinde uygun fiyatlı modellere ek olarak pahalı ve özel modeller de bulunmaktadır. Note serisi akıllı telefonlar pahalı sayılabilecek seçenekler içerisinde yer alır. Hem akıllı telefon hem de not defteri özelliklerini bir arada kullanabildiğiniz modeller büyük boyutlu ekrana sahiptir. Oldukça güzel bir görüntüye sahip olan Note 8 modelini rahat şekilde kullanabilmek için kılıf alınması şarttır. Sizler için Samsung marka akıllı telefonlar için çok fazla kılıf seçeneği sunmaktayız.

Samsung Galaxy Note 8 Kılıf Seçenekleri

Samsung Galaxy Note 8 kılıf seçenekleri içerisinde farklı ihtiyaç ve beklentiler için uygun modeller bulunmaktadır. Note 8 oldukça geniş ve oval bir ekrana sahiptir. Kenar kısımları, arka ve ön kısmı cam olması nedeniyle çizilme ve darbelere karşı dayanıksız olabilmektedir. Bu durumlara karşı telefonu korumak için yüksek güvenlik sunan kılıflar tercih edilebilir. Sağlam ve uzun süre kullanılabilecek materyallerden üretilmiş olan kılıflar ile Note 8 telefonunuzu uzun süre sorunsuz şekilde kullanabilirsiniz. Telefonun ince ve nazik görüntüsünü korumak üzere tasarlanmış olan silikon kılıfları da seçebilirsiniz. Oldukça kullanışlı olan modeller temel düzeyde koruma sağlamaktadır. Telefonun kaba bir görüntüsünün oluşmaması bu kılıflar için avantaj olarak görülmektedir. İnce silikon model kılıflar için çok fazla desen ve renk seçeneği sizler için sunulmaktadır.

 

Samsung Galaxy Note 8 Deri Kılıflar

 

Samsung Galaxy Note 8 kılıfları içerisinde en göz alıcı modeller deri görüntüye sahip olan modellerdir. Telefonun hem arka kısmını hem de ön kısmını koruma özelliğine sahip olan kapaklar sayesinde ideal seviyede koruma sağlanabilmektedir. Yandan kapaklı şekilde tasarımı ile telefonun ön camı tamamen kapatılabilmektedir. Ön kısımda bulunan özel bölümleri sayesinde telefonun dokunmatik özellikleri kullanılabilmektedir. Deri görüntüsü ile birlikte oldukça şık bir kılıf olarak kullanılabilmektedir. Ayrıca iç kısmında bulunan kart ve para koyulabilecek gözler sayesinde cüzdan taşımaya gerek kalmayacaktır.