Samsung Galaxy Note 9 Kılıfları

Samsung Galaxy Note 9 Kılıfları

Samsung markası akıllı telefon üreticileri arasında önemli bir yer tutar. Çok fazla seçeneğin bulunması, kaliteli ve uygun fiyatlı seçeneklerin sunulması ve benzeri pek çok özellik sayesinde çok fazla tercih edilmektedir. Kore markası olan Samsung’un en özel modellerinden birisi de Galaxy Note 9 modelidir. Akıllı telefon özelliğine ek olarak tablet bilgisayar gibi kullanılabilecek özellikleri ile öne çıkan model oldukça büyük bir ekrana sahiptir. Kalem özelliği ile istediğiniz şekilde not alabilir ve işlerinizi yapabilirsiniz. Firma olarak bu özel akıllı telefonunuzu korumak ve farklı bir görüntü kazandırmak için farklı kılıf seçenekleri sunuyoruz. Telefonun ekranını ve arka kısmında bulunan cam kısımlarını kılıf olmadan korumak kolay değildir. Bunun için de mutlaka kılıf kullanmak gerekli görülür. Onlarca farklı model arasında mutlaka sizin zevkinize göre bir seçenek bulunacaktır.

Samsung Galaxy Note 9 Kılıf Seçenekleri

Samsung Galaxy Note 9 kılıfları içerisinde firmamız tarafından sunulan çok fazla seçenek bulunmaktadır. Kılıf seçenekleri içerisinde en popüler olanlar ince silikon malzemeden üretilmiş olanlardır. Telefonun incecik yapısına uygun olacak ve kalınlaştırmayacak şekilde üretilmektedir. İnce yapısından dolayı çok yüksek koruma performansı sunmaz ancak çizilme ve darbelere karşı koruma sağlayacaktır. Deri ve benzeri malzemelerden tasarlanan kılıflar farklı görüntüleri ile öne çıkmaktadır. Cüzdan benzeri bir yapıda bulunan modeller içerisinde kart ve para koymak için özel bölüm bulunmaktadır. Kılıfın kapağı kapalı iken ekranı kullanmaya imkân tanıyan modelleri ise işlevsellik sunmaktadır. Bunlara benzer pek çok telefon kılıfını firmamızdan bulabilirsiniz.

Samsung Galaxy Note 9 Korumalı Kılıflar

Samsung Galaxy Note 9 kılıf modelleri için yüksek koruma tercih edilebilmektedir. Ön ve arka kısmının neredeyse tamamı cam olduğu için korunması gereken çok fazla alan bulunmaktadır. Yüksek koruma kılıflar kaliteli ve sağlam malzemelerden üretilmektedir. Telefonu gelen darbe ve düşme durumlarına karşı koruyacaktır. Metal ve silikon benzeri malzemelerden üretilmiştir. Tasarımları ve üretimleri özel şekilde yapıldığı için telefona takılı iken tam uyum sağlar. Kulaklık, kalem ve benzeri fonksiyonlar rahatça kullanılabilir.