Samsung S10 Plus Kılıfları

Samsung Galaxy S10 Plus’e Ekonomik Koruma

Dış etkenlerin yol açabileceği olumsuzluklara karşı telefonunuzu koruma altına alırken yüksek maliyetli tedbirler almak istemiyorsanız Samsung Galaxy S10 Plus Kılıfları içerisinde yer alan şeffaf silikon kılıflar ile oldukça düşük fiyatlar karşılığında cihaz koruması sağlayabilirsiniz. Sitemizin kolay alışveriş olanağı ile hemen sepetinize atabileceğiniz bu kamera korumalı kılıf seçeneği ile cihazınızı darbe ve çizilmelere bağlı kötü görünüme karşı muhafaza edebilirsiniz. Cihazla tam uyumlu şekilde tasarlanan ve kaliteli bir işçilikle üretilen bu kılıf, sahip olduğu zarif görünümü sayesinde cihazın zarafetine de katkıda bulunur. Üretiminde kaliteli silikon malzeme kullanılan bu kılıf ile cihazın arka ve yanları ile ön çerçevesinde koruma sağlanabilir. Takıp çıkarması kolay olan bu kılıf üzerindeyken telefonun çeşitli fonksiyonlarını kullanmaya devam edebilirsiniz.

Soft Yüzey Arayanlar İçin Özel Kılıf

Samsung Galaxy S10 Plus Kılıf çeşitleri arasından seçim yaparken tercihiniz pürüzsüz bir yüzey ise soft silikon kılıf alternatifimizi değerlendirebilirsiniz. Ultra esnek olarak cihazla tam uyumlu tasarlanan mükemmel kalıba sahip bu kılıf, soft yüzeyi ile telefonunuzun görünümünü değiştirerek farklı bir hava kazandırır. Kılıfın ultra ince yapısı cihazınızla eşleşir ve korumayı konfor ve zarafete dönüştürür. Çizik, şok, darbe ve kir gibi etmenlerin telefonunuza zarar vermeyeceğinden emin olmanızı sağlayan bu kılıfın bir başka avantajlı özelliği ise, kılıf takılıyken slotların tamamına erişme olanağı vermesidir. Bu özellik sayesinde kulaklık ve şarj girişleri ile yan tuşları kullanmak için kılıfı çıkarmak gerekmez.

İç Açan Renkler

Samsung telefon kullanıcısı olarak S10 Plus modelini tercih ettiğinizde telefonunuzun iç açan bir renge sahip olmasını sağlamak üzere renkli kılıf alternatifleri de sunuyoruz. Pembe gibi soft renkler, kırmızı tonlarının parlak ve göz alıcı görünümü, mavi ve lacivert tonlarından gelen asalet ile telefonunuzda ruh halinize ya da girdiğiniz ortama en uygun olacak görünümü yakalayabilirsiniz. Kolayca çıkarılabilen bu kılıfları dilediğiniz zaman değiştirerek kendinizi telefonunuzu yenilemiş ve büyük bir değişiklik yapmış gibi hissedebilirsiniz. Üstelik bu değişiklik telefon kullanım alışkanlıklarınızı da olumsuz etkilemez.