Samsung Galaxy S20 Ultra Kılıfları

Samsung Galaxy Samsung Galaxy S20 Ultra, markanın amiral gemi serilerinden birisi olarak kullanıcıların karşısına çıkıyor. Bu alanda performans olarak eşi benzeri olmayan bir model ile kullanıcılarının karşısına çıkan marka, Samsung Galaxy S20 Ultra özellikleriyle göz dolduruyor. Telefon, kozmik siyah ve kozmik gri olmak üzere iki farklı renk alternatifine sahip. 8K video özelliğiyle bir çığır açarak hem fotogram hem de video çekiminde alışkanlıkları değiştirmeyi vaat ediyor. 6,9 inch ekran boyuna sahip ve 40 MP ön kamerası ve 108+12+48 MP üç arka kamerasıyla kullanıcılarına eşsiz fotoğraf, video çekimleri şansı veriyor. 128 GB hafızalı gelen telefon 1 TB’ye kadar da yükseltilebiliyor. Bu kadar özelliğe sahip olan ve fiyatı da oldukça yüksek olan telefonunuzu korumanın en ideal ve en etkili çözümü ise tercihinize sunduğumuz Samsung Galaxy S20 Ultra kılıf çeşitleri ile mümkün.

Telefonunuz ile Tam Uyumlu Samsung Galaxy S20 Ultra Kılıflar

Samsung Galaxy S20 Ultra oldukça hassas ve şık detaylara sahip. Bu yüzden seçeceğiniz kılıfın öncelikle özel tasarım olması gerekir. Firmamız tarafından tercihinize sunulan bütün Samsung Galaxy S20 Ultra kılıfları özel tasarım olup telefonunuzla %100 uyumludur. Hem çepeçevre telefonunuzu sararken hem de kullanımda bir zafiyet oluşturmaz. Güç tuşları, ses tuşları, kulaklık girişi, şarj soketi girişi gibi detaylar en ideal oranda boş bırakıldığı için Samsung Galaxy S20 Ultra kılıf çeşitlerini çıkarmanıza gerek kalmadan aksesuarlarınızı kullanmaya devam edebilirsiniz. Kamera, flaş boşlukları da ideal seviyede olduğu için hem görüntü almanızda hem de telefon estetiğinde hiçbir sorun yaşamazsınız. Bütün bunlar da benzersiz bir kılıfa sahip olmanızı sağlar.

Her Zevke Uygun Samsung Galaxy S20 Ultra Kılıf Çeşitleri

Samsung Galaxy S20 Ultra kılıfları model olarak oldukça zengin. Silikon kılıflar, 360 derece kılıflar, kol bandı kılıflar, standlı kılıflar, çanta kılıflar, cüzdanlı kılıflar, su geçirmez kılıflar ve daha fazlasını bulabilirsiniz. Renk olarak da çok geniş bir seçenek sunuyoruz. Eğer telefonunuzun orijinal rengini korumak isterseniz şeffaf olanları seçebilir ya da dilediğiniz renk tercihi ile telefonlarınızı gönlünüze göre renklendirebilirsiniz. Bütün bunlar sayesinde büyük paralar vererek satın aldığınız telefonunuzu çiziklere, kırılmalara karşı koruma altına alabilirsiniz.